מלון קראון פלזה תל אביב על הים
התקשר
צור קשר
עד 150

מתחתנים? מחפשים אחר מלון מיוחד ואיכותי לאירוח חתונה ואירוע שבת החתן? אצלנו במלון קראון פלזה תל אביב על הים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח המותאמים לכל צרכי האירוח לאורך כל השבת, באחד מ- 246 חדרי האירוח: חדרי סטנדרט, דה לקס, קראון, סוויטת ג'וניור, סוויטות דה לקס, סוויטות 2 bedroom וסוויטות נשיאותיות.

 

מלון קראון פלזה ממוקם על חופה של תל אביב בסמוך למוקדי הבילוי התוססים של העיר הגדולה. בשטח המלון, עומדים לרשותכם מספר אולמות אירוח שונים המותאמים בין היתר לאירוח והפקת אירועי חתונה ואירועי שבת חתן לקהל משתתפים של עד 150 חוגגים. אזורי אירוח אלו מתאפיינים בין היתר במערכות אירוח מעוצבות, מערכות הגברה ותאורה משוכללות ונוף קסום הצופה לים.

 

את אירועי שבת החתן במלון קראון פלזה תל אביב על הים, ניתן להתאים לכל צרכי האירוח הנחוצים לכם, לרבות, חבילת אירוח משולבת הכוללת בתוכה לינה בחדרי האירוח המרווחים והמפנקים של המלון. לרשותכם, צוות ניהול מקצועי ומיומן אשר ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של אירועי שבת החתן. צוות זה ילווה אתכם לאורך כל השבת. לפרטים מלאים אודות פתרונות האירוח המוצעים לכם במלון, צרו איתנו קשר עוד היום.

 

התקשרו:

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.