חליפות חתן

כיום קיימת הבנה נרחבת כי גם החתן, ממש כמו הכלה, צריך להתלבש באופן נאה וייצוגי במהלך החתונה שלו, באופן אשר מחמיא למבנה גופו ומבטא את אופיו. צוות פורטל חתונה קטנה ריכז עבורכם בתי עסק בארץ שיאפשרו לכם לרכוש או להשכיר חליפות חתן מכל הסוגים והסגנונות, כך שכל אחד ואחד יוכל למצוא חליפה אשר מתאימה הן למידות גופו והן לטעמו האישי.

דיויד ששון  David sassoon - תל אביב
03-5170337
בית האופנה דיויד ששון הנחשב לאחד מבתי האופנה המוערכים ביותר בישראל בתחום אופנת הגברים, מעמיד לרשותכם קולקציית חליפות מחויטות עם הפקדה על הפרטים הקטנים ביותר.
Sposo - סלון חתנים - באר שבע
‏052-2629982‏
נכנסת ל-Sposo יצאת חתן, עם חליפה שתהפוך אותך, לצד כלתך, לכוכב הערב, כולל כל הפרטים הקטנים והאביזרים שחתן זקוק להם.
אופנת סגל - תל אביב
072-2160913
אופנת סגל, אחד מבתי האופנה המוכרים והאוהבים ביותר בישראל, מזמין אתכם להתרשם מקולקציית חליפות חתן המשלבת בתוכה את כל המותגים הגדולים ביותר בענף האופנה.
אלי אזולאי - חליפות חתן יוקרתיות - נתיבות
054-2208007
אומרים שחתונה היא מהימים הכי חשובים בחיינו, וביום הזה אנחנו רוצים להיראות נפלא. גם לחתן מגיע להופיע לחתונה שלו לבוש כמו מלך אמיתי – לבוש בחליפת יוקרה של אלי אזולאי
Male Box בגדי גברים - תל אביב
03-5299458
MALE BOX, מותג אופנה הפועל בבעלותם של המעצבים מיכאל שליו ובני כהן –שור, מזמין אתכם להתרגש מקולקציית חליפות חתן המשלבת בתוכה גישה עיצובית מודרניסטית לצד עשייה מסורתית.
יוסי בן נון חליפות חתן - תל אביב
072-3949770
בית האופנה יוסי בן נון, מזמין אתכם, הגברים שבחבורה, ליהנות מקולקציית חליפות חתן בשלל צבעים ובהתאמה אישית מלאה לכל לקוח.

מלבד ההשקעה המסורתית בבגדי הכלה, בשנים האחרונות גם בגדי החתן זוכים לתשומת לב לא מועטה. יותר ויותר זוגים הנישאים כיום מבינים כי גם החתן נמצא לאור הזרקורים במהלך כל החתונה, והמראה שלו צריך להיות יותר ממכובד- עליו ללבוש בגד יוקרתי ונאה למראה, אשר ידגיש את אופיו ואת הרושם שהוא מעוניין לשדר. לצורך כך, ניתן לבחור מבין מגוון רחב של חליפות חתן המוצעות למכירה ולהשכרה בכל רחבי הארץ. את החליפה יש להתאים על פי מבנה גופו של החתן, על פי העדפותיו האישיות וכן על פי תכונות האופי שלו. גם במידה ולא מצאתם חליפה מתאימה מבין המגוון הקיים, אין צורך לחשוש- בהחלט ניתן למצוא בתי עסק אשר מציעים עיצוב ותפירה של חליפה מחויטת בעיצוב אישי וייחודי, אשר תתאים בדיוק אל מידותיו של החתן ואל טעמו האישי. אם כך, ממש כפי שלא תתפשרו על שמלת הכלה- אין כל צורך להתפשר על חליפת החתן. כדי למצוא את החליפה האידאלית בקלות ובמהירות, ריכזנו עבורכם שלל בתי עסק המציעים חליפות חתן ברחבי הארץ. תוכלו לדפדף בקלות בין דפי העסק השונים ולהתבונן בתמונות החליפות שהם מציעים. כך, תוך לא יותר ממספר דקות, תוכלו לקבל תמונה על האפשרויות השונות העומדות בפניכם, ולהחליט מהי האופציה המתאימה ביותר. בהמשך, תוכלו ליצור קשר עם בתי העסק השונים על מנת לברר פרטים נוספים ומחירים ספציפיים.