חתונה בבית כנסת

דווקא בתקופה בה כל כך הרבה זוגות מנסים לערוך חתונה מיוחדת ומקורית, בולט גם טרנד החזרה אל המסורת - חגיגת חתונה בבית כנסת. בניגוד למה שניתן היה לחשוב, חגיגה בבית הכנסת יכולה לשאת גם אופי יוקרתי ונוצץ. בתי כנסת שונים וגדולים ברחבי הארץ מציעים לזוגות לערוך חגיגה גדולה וייחודית, אשר משלבת בין מסורת מפוארת לבין אירוע איכותי ממנו כל האורחים יכולים להנות.

בית הכנסת האיטלקי - ירושלים
בית הכנסת האיטלקי, היכל תפילה מרווח, מפואר ומרשים ביופיו בירושלים, מזמין גם אתכם, לקיים טקסי חופה וחתונה באווירה קסומה ומרגשת.
בית הכנסת הגדול בתל אביב
מחיר מנה החל מ- 527 ש"ח (המחיר לא כולל השכרת מתחם לחופה) + תוספת שירות של 12%
בית הכנסת הגדול, בית כנסת לחתונה בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מהיכל תפילה לטקסי החופה ומתחם אירוח להפקת אירועי חתונה.
בית הכנסת במנהרות הכותל - ירושלים
החל מ- 45,000$
שערי תשובה, בית כנסת בירושלים לטקס חופה, מזמין גם אתכם לקיים את הטקס במנהרות הכותל ולהבטיח לעצמכם חוויה יהודית מרגשת במיוחד.
מלון קיבוץ לביא
מלון קיבוץ לביא, מלון לאירועי חתונה קטנה בצפון, מזמין גם אתכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאירועי חתונה ואירועי שבת חתן.
ניצני הארץ - ניצן (אזור אשקלון)
072-3307336
ניצני הארץ, מרכז אירוח, חוויה ותוכן ביישוב ניצן הסמוך לאשקלון, מזמין גם אתכם ליהנות מקמפוס מודרני לאירועי חתונה ושבת חתן
בית כנסת אהבת שלום - נתניה
072-3303346
אהבת שלום, בית כנסת בנתניה, מזמים גם אתכם לקיים טקסי חופה וקידושין לצד אירועי חתונה קטנה באווירה נעימה עם כל בני המשפחה.
בית הכנסת הגדול - ירושלים
מחיר מנה החל מ- 410 ש"ח (המחיר לא כולל השכרת מתחם לחופה) + תוספת שירות של 12%
בית הכנסת הגדול, בית כנסת לחתונה בירושלים, מזמין אתכם, חתנים וכלות, ליהנות מאירועי חתונה באווירה מושלמת ובלתי נשכחת.
טור סיני -  ירושלים
4.5
טור סיני, חווה אורגנית הממוקמת אל מול עמק הארזים בירושלים, מזמינה אתכם, בני הזוג הצעיר, ליהנות ממקום מיוחד לאירועי חתונה בירושלים.
בית הכנסת העתיק - יפו
בית הכנסת העתיק ביפו העתיקה, פותח את שעריו לאירועים ושמחות משפחתיות ומזמין אתכם ליהנות מאירועי חתונה מרגשים ומיוחדים.
בית הכנסת היכל מאיר - תל אביב
073-7576279
עד 350
בית הכנסת היכל מאיר מזמין אתכם, זוג צעיר, לערוך חתונה מרגשת באווירה רוחנית ייחודית, לצעוד לעבר החופה המוגבהת, עטופים בצבעוניות החלונות, ביופיו של המקום ובהילת קדושת המקום.
בית הכנסת ימין משה - ירושלים
בית הכנסת הספרדי ימין משה, בית כנסת קסום ומיוחד בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מהיכל תפילה ייחודי לעריכת טקסי חופה וקידושין באווירה אותנטית.
4 בתי כנסת הספרדים - ירושלים
החל מ-152 ש"ח לאדם (+תוספת שירות של 12%)
עד 150
מתחם ארבעת בתי הכנסת הספרדיים ברובע העתיק בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מטקסי חופה מרגשים בדרך לחתונה בלתי נשכחת.
בית כנסת רננים היכל שלמה - ירושלים
072-3313021
היכל שלמה, בית כנסת בירושלים לטקסי חופה, מאפשר גם לכם ליהנות מטקס חופה מרגש ומשמעותי באחד מהמבנים היפים ביותר בעיר.
בית הכנסת הארי - ירושלים
בית כנסת האר"י, בית כנסת בירושלים לטקסי חופה, מזמין גם אתכם ליהנות ממקום עם המון אופי ואווירה לעריכת טקסי חופה.
בית הכנסת אוהל מועד - תל אביב
עד 250
אוהל מועד, בית כנסת לאירועים בלב ליבה של תל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות מאירועי חתונה מרגשים באווירה מיוחדת ובלתי נשכחת.

לצד טרנדים רבים של חתונות מיוחדות, גם לטרנד חתונה בבית כנסת יש מקום חשוב מאוד בקרב זוגות צעירים רבים. בתי כנסת שונים יכולים להציע חוויה מיוחדת המשלבת בין המסורת היהודית לבין רעיונות חדשניים. חתונה בבית כנסת עשויה להיות משמעותית ובלתי נשכחת עבור הזוג הצעיר ועבור כל האורחים. ניתן לחגוג את האירוע כולו בבית כנסת גדול, בו ייערכו גם טקס החופה וגם החגיגה עצמה. בבתי כנסת אלה קיימים גם אולמות גדולים המיועדים לריקודים ולסעודה. מנגד, קיימת אפשרות גם לקיים את טקס החופה בבית הכנסת בנוכחות מצומצמת של קרובי משפחה וחברים קרובים, ואז לעבור לאולם סמוך לצורך חגיגה עם הרבה מוזמנים. בכל מקרה, קיימים מאות בתי כנסת בכל רחבי הארץ אשר יכולים לספק אפשרויות שונות ומגוונות לערוך חתונה. בין השאר, ניתן למצוא גם בתי כנסת מודרנים ומעוצבים היטב, אשר יכולים להקנות לחתונה אווירה יוקרתית ומרגשת. על מנת לקרוא עוד על בתי כנסת בהם ניתן לקיים חתונה ולהשוות בין האופציות השונות העומדות בפניכם, תוכלו להיעזר בדפי בתי העסק השונים המופיעים באתר חתונה קטנה. באמצעות לא יותר מאשר מספר הקלקות על העכבר, יהיה בידכם כל המידע הרלוונטי אודות בתי כנסת שונים ברחבי הארץ, עמם תוכלו ליצור קשר בקלות ולקבל הצעות מחיר ופרטים נוספים אשר יוכלו לסייע לכם לבחור נכונה את המקום המתאים ביותר לחגוג חתונה בבית כנסת.


מקומות לחתונה בבתי כנסת 

בשנים האחרונות גוברת המגמה של זוגות הבוחרים להינשא בבתי כנסת, כדי להעניק לטקס משמעות וקדושה מיוחדות. קיימים שני סוגים עיקריים של מקומות לחתונה בבתי כנסת:

1. בתי כנסת לטקס החופה בלבד - אלו בתי כנסת היסטוריים שבהם מתקיים רק טקס החופה עצמו. לאחר מכן הזוג והאורחים נוסעים לאולם אירועים אחר או מסעדה להמשך האירוע. 

יתרונות: קיום הטקס במקום מקודש וקדום, אווירה רוחנית מרגשת. חסרונות: לוגיסטיקה מורכבת של מעבר בין מקומות, וגם בעיות עם קבלת פנים והסעות, אם אין מקום לאירוח קרוב.

2. בתי כנסת הכוללים גם אולם לארוחה - אלו בתי כנסת עם אולם סמוך שבו מתקיימת הארוחה ויתר חלקי האירוע אחרי החופה.

יתרונות: נוחות לוגיסטית, אחדות בין הטקס לאירוע.

עם תיאום ציפיות ותכנון נכון, נישואין בבית כנסת יכולים ליצור חוויה מרגשת וייחודית עבור בני הזוג ואורחיהם.