פרסום באתר חתונה קטנה

מעוניינים להרחיב את חוג הלקוחות שלכם בתחום ה- חתונות / חתונות קטנות? חברת גילן פרסום  ואינטרנט בע"מ מציעה לכם להצטרף לפרסום באתר חתונה קטנה. הפרסום באתר האינטרנט  מקנה תצוגה של דף מורחב המציג את השירותים של העסק, תמונת לוגו, גלריית תמונות ופרטי קשר.


לפרסום, צרו איתנו קשר עוד היום:  שליחת מייל gilancom@gmail.com או בטלפון 073-7575865

 

מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו ולבחור באחת מחבילות  הפרסום של אתר חתונה קטנה:


חבילת  פרסום שנתית - חבילת הפרסום השנתית היא דרך מצוינת לעסקים לטרגט את הקהל הרצוי להם. עם דף מידע מקיף ותשלום שנתי, הפרסום יספק לכם יתרונות רבים. ראשית, דף הפרסום יכיל קישור  לאתר האינטרנט / פייסבוק / אינסטגרם האישי שלכם, דבר שיוביל לתנועה מוגברת. בנוסף, מסלול הפרסום מאפשר לגולשים ליצור איתכם קשר ישיר.

 

לידים - אם  אתם מחפשים דרך להגדיל את בסיס הלקוחות שלכם ולקדם את העסק שלכם בנושא חתונה / חתונה קטנה,  חברת גילן, תשמח לעזור לכם. עם חבילת פרסום הלידים שלנו, תשלמו  רק עבור שיחות שהתקבלו מלקוחות פוטנציאליים המעוניינים בשירותים שלכם.

 

ייצוג ע"י סוכנים - חברת גילן מציעה חבילת פרסום סוכנים. נציג מטעמנו יקבל את שיחות הגולשים - הלקוחות  הפוטנציאליים הבאים שלכם. הנציג יספק ללקוחות הפוטנציאלים את מירב המידע אודותיכם ולכם,  יעביר לידים רלוונטיים. במידה ויוזמן אירוע / שירות, תשולם עמלה לגילן פרסום ואינטרנט בע"מ (עמלה שתקבע ותסוכם מראש).


מוזמנים להגדיל את התנועה לאתר שלכם ולהגיע לקהל יעד חדש באמצעות פרסום  באתר חתונה קטנה  באחד מהמסלולים הנ"ל ולהגדיל את הכנסתכם!


ניתן ליצור איתנו קשר באחת מהדרכים הבאות: במייל לכתובת הדוא"ל:  gilancom@gmail.com או בטלפון 073-7575865.

 

© כל הזכויות שמורות לחברת גילן פרסום ואינטרנט בע"מ - אתר חתונה קטנה בלבד.