מלון רמדה - נתניה
עובד בן עמי 41, נתניה, נתניה
התקשר
צור קשר

שבת חתן לחתונה


סוויטות אירוח יוקרתיות, היצע מרשים של אולמות ואזורי אירוח, מתקני מלון חדישים ומפנקים ובית כנסת מרווח ומפואר לתפילות השבת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במסגרת אירועי השבת חתן לחתונה במלון רמדה הממוקם מול נוף עוצר נשימה של חופי הים התיכון בטיילת התיירותית של העיר נתניה.

 

חוויית האירוח שלנו לאירועי שבת חתן במסגרת אירועי חתונה, מאפשרים לזוג המלכותי ליהנות מסוויטת מלכותית וליתר בני המשפחה מהיצע מרשים של סוויטות מפנקות ומפוארות בנות חדר שינה אחד או שניים. לאורך כל השבת, משתתפי האירוע יוכלו ליהנות מההיצע המרשים של מתקני המלון ומגוון רחב של שירותי אירוח והפקה המותאמים לכל אחד משלבי האירוע: תפילות בית הכנסת, סעודות שבת מענגות, הפעלות לילדים ובני המשפחה ופתרונות אירוח נוספים בהתאמה אישית.


מלון לחתונות


מתחתנים? רוצים להפוך את היום המיוחד בחייכם לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת? אצלנו ב-רמדה, מלון סוויטות מפואר ויוקרתי הנושק לחופי הרחצה בטיילת התיירות של נתניה, תוכלו ליהנות ממגוון מרשים ואיכותי של פתרונות אירוח לאירועי חתונה המיועדים לקהל אורחים של עד 100, 120 ועד 300 חוגגות וחוגגים.

 

בשטח המלון פועלים מספר אולמות ואזורי אירוח (פנים וחוץ) המותאמים להפקת אירועי חתונה אינטימית, יוקרתית ומפנקת. מנהלי האירועים של מלון רמדה ילוו גם אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע, החל מבחירת תפריטי האירוח המענגים ועד להתוויית קונספט עיצובי לאירוע.

 

בכל אחד מאולמות ואזורי האירוח הפועלים בשטח המלון תוכלו למצוא את מערכות ההפקה ומתקני האירוח המתקדמים והמשוכללים ביותר בענף האירועים.

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.