העמק - עמק חפר (אזור נתניה)
צבי הנחל 1, פארק תעשיות עמק חפר, נתניה
עד 240

בלב עמק חפר, בין פרדסים ושדות ובסמוך לשמורת נחל אלכנסדר, ממתינה גם לכם חוויית האירוח של מתחם העמק, גן אירועים המשלב בין גן פסטורלי לאולם בוטיק מודרני ומעוצב. במתחם, תוכלו לקיים אירועי חתונה קטנה לקהל של עד 240 משתתפים במסגרת אירועי ישיבה סביב שולחנות או מסיבות חתונה במתכונת של אירועי קוקטייל לקהל של עד 400 משתתפים.


הלוקיישן המיוחד שלנו, בין פרדסים ושדות בלב עמק חפר, מזמין אתכם ליהנות מגן פסטורלי בו תוכלו לקיים את קבלת הפנים וטקס החופה המסורתי תחת כיפת השמיים. כמו כן, תוכלו ליהנות מאולם בוטיק מודרני ומעוצב המשלב בתוכו חלונות בלגיים ענקיים המכניסים את תפאורת הגן לתוך האירוע. בצד הקולינרי של אירועי החתונה אצלנו, תוכלו ליהנות מתפריט אירוח עשיר וחווייתי המשלב בתוכו מנות פיוז'ן המייצרים חגיגה של טעמים, צבעים וריחות והכול בצלחת אחת. לרשותכם, צוות ניהול ואירוח מקצועי ומיומן המרכיב יחד אתכם את כל שלבי אירוע החתונה עליו תמיד חלמתם.

חוות דעת שקיבלנו על המקום

עידן

התחתנתי בעמק אירועים וזה היה חוויה מופלאה. מהרגע הראשון, התרשמתי מהיופי הטבעי של המקום, מוקף פרדסים ושדות, מהווה מסגרת פסטורלית ומרגשת. הטקס תחת כיפת השמיים בחצר הירוקה היה קסום, והאולם המודרני עם החלונות הבלגיים הגדולים הביא את יופי הגן פנימה. רותם וצוות הניהול היו יוצאי דופן במקצועיות ובקשב, וסייעו לנו ליצור את האירוע המושלם. המטבח הפיוז'ן סיפק חגיגה של טעמים וריחות שאין לשכוח.

הוסף חוות דעת