מקום בים - אשקלון
יקותיאל אדם 7, אשקלון
התקשר
צור קשר

המתחם

מקום בים הוא מתחם אירוח מושלם המשלב בין הטבע לעיצוב המודרני. במתחם, הממוקם באחד מחופי הרחצה המרהיבים של העיר אשקלון, תוכלו לקיים אירועי חתונה מרגשים לאורך כל ימות השנה ולהבטיח לעצמכם חוויה מרגשת ובלתי נשכחת, כאשר המבנה הייחודי והמעוצב של המקום משלב בתוכו ויטרינות זכוכית המכניסות את נוף הים לתוך האירוע.


חתונות קיץ

במתחם הקסום שלנו, תוכלו לקיים אירועי חתונה לאורך כל חודשי הקיץ במסגרת אירועי צהרים/ערב ובשני המקרים ליהנות מאווירת אירוח חלומית ובלתי נשכחת. חתונות הקיץ אצלנו מאפשרות גם לכם ליהנות מטקס חופה תחת כיפת השמיים מול נוף ים משגע, ממרפסת אירוח אלגנטית עם בופה מושקע ומתפריט אירוח קייצי ומרענן במיוחד לכל אירוע. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממתחם אירוח קייצי ומושלם לאירועי חתונה על הים ולהבטיח לעצמכם את האירוע עליו אתם חולמים.


חתונות חורף

חתונות החורף שלנו מתקיימות בתוך מבנה ייחודי המשלב בתוכו ויטרינות זכוכית המכניסות את נוף הים לתוך האירוע. במסגרת האירוח תוכלו ליהנות מכל מה שהופך אירוע חתונה לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת: תפריט אירוח מושקע, נוף מדהים ושירות ויחס אישי לכל אורח/ת. אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר וביחד ניצור את אירוע החתונה הכי מדובר של החורף הקרוב.

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.