נעלי כלה במרכז
מלבד שמלת הכלה, השיער והאיפור, יש חשיבות רבה גם לבחירה נכונה של נעלי כלה. ניתן לבחור בנעליים מושלמות בהתאם לשמלה, אשר יוכלו לא רק להשלים את המראה הכללי של הכלה אלא אפילו לשדרג אותו. כדי להקל על מהלך החיפוש של נעלי כלה במרכז, ריכז עבורכן צוות חתונה קטנה את כל בתי העסק המובילים באיזור העוסקים בתחום. בכך, ניתן למצוא את הנעליים המתאימות ביותר בזמן מינימלי.
נעלי נירו - תל אביב-יפו
03-6827284
נעלי נירו, מותג הנעלה מוביל מאז 1951, מזמין אתכם ליהנות מנעלי כלה מעוצבות של המותגים המובילים בעולם, לצד נעלי כלה בהתאמה אישית.
נעלי כלה ג'ובני ויטוריו Giovanni Vittorio - תל אביב
050-8673685
מותג נעלי הכלה ג'ובני ויטוריו, מזמין אותך, ליהנות מהיצע גדול, מרשים ואיכותי של נעלי כלה לאירוע הגדול .
מאסטרו נעלי כלה וערב - תל אביב, אשדוד, קריית מוצקין
03-5758780
מאסטרו נעלי כלה וכלה, אחד ממותגי ההנעלה המובילים בישראל, מזמין אתכן ליהנות מקולקציית נעליים מעוצבות המיוצרות בעבודת יד אומנותית.
נעלי טאשה - רמת גן / ראשון לציון / צפון
052-6247412
נעלי TASHA, יבואנית נעלי ריקוד מקצועיות ונעלי כלה מעוצבות, מזמינה אתכן ליהנות מקולקציית נעלי כלה מעוצבות ומרשימות עם דגש מיוחד על נוחות...
נעלי ארו - תל אביב
052-5651766
נעלי ארו, מוסד תל אביבי לשיווק נעליים, מזמין גם אתכן ליהנות ממגוון עצום של נעליים לאירוע הגדול בכל הסגנונות, הצבעים, המידות והגבהים.
אטלייה נעלי כלה וערב Atelier  - ראשון לציון
052-3318164
אטלייה, מותג נעלי כלה וערב מוביל בתחומו בראשון לציון, מזמין אתכן להתרשם מקולקציית נעלי כלה מעוצבות בהתאמה אישית.
רוני קנטור - תל אביב
074-7033488
רוני קנטור, מעצבת מוכשרת המתמחה בעיצובי וינטג' ייחודיים, מזמינה גם אותך ליהנות מקולקציה צבעונית, שמחה ותוססת של נעלי כלה בעיצובי וינטג' המותאמים לכל שמלה.
כל כלה רוצה להיראות כמו נסיכה של ממש ביום חתונתה, ואין בכך כל פלא. יש האומרים כי החתונה היא היום המשמעותי ביותר בחייה של אשה. לכן, חשוב מאוד לדאוג לשמלה הולמת, למעצב שיער בעל ידיים טובות ולמאפרת מעולה. עם זאת, חשוב שלא לשכוח כי יש אביזרים נלווים לשמלה, אשר בחירה נכונה שלהם עשויה לשדרג משמעותית את המראה הכללי של הכלה. אחד מן האביזרים החשובים ביותר להופעתה של הכלה ביום החתונה הינו הנעליים. ניתן לבחור נעליים אלגנטיות ויפות, אשר יתאימו היטב לשמלה. למעשה, נעליים מתאימות לא רק יתאימו למראה הכללי אלא גם ישדרגו אותו. לכן, כדאי להקדיש מחשבה רבה לבחירת הנעליים המתאימות ביותר. למרבה המזל, ניתן למצוא באיזור המרכז נעלי כלה במגוון רחב של סגנונות, כך שכל כלה תוכל למצוא את הנעליים המושלמות שעליהן תמיד חלמה. חיפוש נעלי כלה במרכז עשוי להיות משימה פשוטה ומהירה הרבה יותר באמצעות שימוש באתר חתונה קטנה. בשיטוט בין דפי המפרסמים השונים באתר, ניתן להתרשם ממגוון רחב של עסקים באיזור המרכז אשר מספקים נעלי כלה בסגנונות שונים. על ידי דפדפוף מהיר בין בתי העסק השונים, ניתן לקרוא עוד פרטים אודותיהם עד אשר מגיעים לבתי העסק הרלוונטיים ביותר. בסופו של דבר, ניתן ליצור קשר עם בתי העסק באמצעות הטלפונים המופיעים באתר על מנת לברר פרטים קונקרטיים ובסופו של דבר לבחור בנעלי כלה מושלמות.