שמלות כלה בשפלה
מחפשת את השמלה המושלמת לערב הגדול והחשוב של חייך? בקטגוריית שמלות כלה בשפלה ממתינה לך רשימה של כל סלוני הכלות והמעצבים/ות המובילים ביותר באזור השפלה. בכל אחד מבתי העסק המופיעים ברשימה תוכלי למצוא את כל הטרנדים הכי עדכניים בעולם העיצוב של שמלות הכלה. כנסי עכשיו לבתי העסק השונים המופיעים ברשימה וגם את תוכלי להתרשם מהיצע השמלות העשיר והמגוון העומד לרשותך.
מיטל גמליאל שמלות כלה - רחובות
מיטל גמליאל, מעצבת שמלות כלה ברחובות, מזמינה אותך להתרשם מקולקציית שמלות הנתפרות מבדים איכותיים ותחרות מיוחדות, תוך ההקפדה על כל הפרטים הקטנים.
מרציאנו שמלות כלה וערב - לוד
050-244-6226
סטודיו "מרציאנו" מזמין אותך ליהנות מקולקציית שמלות כלה ייחודי,ת המותאמת לכל לקוחה באופן אישי, לאורך כל שלבי העיצוב והייצור.
סטודיו עידן בלבן - רחובות
054-4520572
עידן בלבן, סטודיו לשמלות כלה ברחובות, מאפשר גם לכן, ליהנות משמלות מהממות שאי אפשר שלא להתאהב בהן. כנסו, התרשמו וגם אתן תתאהבו
אירנה לוין - רמלה
052-3632491
סלון כלות אירנה לוין בראשותה של המעצבת המנוסה אירנה לוין, מאפשר לכל אחת ואחת מביניכן ליהנות מקולקציית שמלות מעודכנת וזוהרת.
נעמה הנדל - שמלות כלה בעיצוב אישי - חולדה
054-7266507
סטודיו נעמה הנדל, סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב הממוקם בקיבוץ חולדה, מזמין אתכן ליהנות מתהליך עיצוב ותפירה אישית של שמלות כלה וערב.
סטודיו ילנה לוריא - שמלות כלה צנועות - באר יעקב
054-3177706
ילנה לוריא, מעצבת אופנה ובעלת סטודיו לעיצוב שמלות כלה וערב בבאר יעקב, מזמינה אתכן, הכלות לעתיד ליהנות מקולקציית שמלות כלה צנועות.
שש וארגמן שמלות כלה - חשמונאים
שש וארגמן, סטודיו לשמלות כלה ביישוב חשמונאים הסמוך למודיעין, מזמין אתכן, בנות יקרות, ליהנות מקולקציה מרהיבה של שמלות כלה צנועות ואופנתיות.
מתגוררות באזור השפלה? נמצאות בשלבי ההכנות לקראת אירוע החתונה הקרב ובא? זה הזמן לבחור את שמלת הכלה המיוחדת עליה אתן חולמות ואותה אתן מדמיינות כבר שנים. בקטגוריית שמלות כלה בשפלה ריכזנו עבורכן את רשימת סלוני הבוטיק וחנויות המעצבים המובילים ביותר באזור השפלה. ברשימת המקומות המופיעה לפניכן תוכלו להיחשף לכל המידע הרלוונטי אודות כל אחד ואחד מבתי העסק באזור השפלה העוסק ומתמחה במכירה והשכרה של שמלות כלה, וגם אתן תוכלו למצוא בדיוק את מה שחיפשתן! בכל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה עומד לרשותכן עולם חדש, מגוון, מרשים ומרגש של עיצובים ודגמים בכל הנוגע לעיצוב שמלות כלה. בדפי המידע המורחבים אודות כל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה תוכלו להתרשם מקולקציית תמונות הממחישה חלק מהיצע הדגמים והעיצובים המרגשים הממתינים לכן במקום.שמלות כלה בשפלה - זה הכול בשבילך! אנחנו במערכת האתר מודעים היטב לחשיבותה של שמלת הכלה אשר תעטר את גופכן ביום הגדול והחשוב של חייכן, ולכן הקפדנו לשלב ברשימה את כל המקומות הכי נחשבים, הכי טרדניים והכי מובילים באזור השפלה.בהליך בחירת המקום בו תרכשו או תשכרו את שמלת הכלה עליה תמיד חלמתן, אנו ממליצים לכם לערב את הנשים הקרובות ביותר אליכן, בין אם אלו בנות משפחה (אמא, אחות, בת דודה אהובה) ובין אם אלו החברות הכי טובות ומפרגנות. שיתוף הסביבה הקרובה אליכן בהליך הבחירה יאפשר לכם לקבל את הפידבק הנכון והאובייקטיבי במהלך בחירת השמלה.