נעמה הנדל - שמלות כלה בעיצוב אישי - חולדה
התקשר
צור קשר
בקיבוץ חולדה, באווירה כפרית רגועה ופסטורלית, מחכה לכן נעמה הנדל - מעצבת ותופרת מקצועית מומחית לשמלות כלה. בסטודיו  תוכלו ליהנות מתהליך יצירה אישי באווירה ביתית ונעימה של שמלות כלה , החל משלב התפירה, המדידות ועד לתוצר הסופי - שמלת הכלה החלומית , שנעשית מאפס בהתאמה אישית לפי סטייל ומבנה גוף של הכלה.

הניסיון המעשי-מקצועי העומד לרשותה של המעצבת והתופרת נעמה הנדל, בתחום עיצוב שמלות כלה, מבוסס על ניסיון רב שנים במהלכם היא עבדה אצל מעצבי/ות האופנה המובילות במדינה ובסלוני כלות. המומחיות של נעמה באה לידי ביטוי במיומנות תפירה בכל סגנונות העיצוב האפשריים, החל מהסגנון הרומנטי והעדין ועד לסגנון הנוצץ, הנועז והמפואר, כאשר אחת מהתמחויות שלה באה לידי ביטוי גם בעיצוב שמלות כלה למידות גדולות.

 

מוזמנות לבקר אותנו באתר האינטרנט, בפייסבוק ובאינסטגרם

 

התקשרו:

חוות דעת שקיבלנו על המקום

ריטה

מאז שהתארסתי, ידעתי שאני רוצה שמלת כלה שתהיה גם ייחודית וגם נוחה. אני מאוד רגישה לבדים ולא רציתי להתפשר על התחושה והמראה שלי. אחרי חיפושים רבים, הגעתי לנעמה הנדל עם ראייה ספציפית לשמלת הכלה שלי. נעמה לא רק שהבינה את החלום שלי, אלא הפכה אותו למציאות. השמלה שנעמה תפרה לי הייתה פשוט מושלמת. היא עבדה על גב פתוח, בחרה בדים נעימים שאני אוהבת, ויצרה שמלה מתנפנפת שנראתה מדהימה והרגשתי בה נהדר כל היום. זה היה חשוב לי להרגיש נוח ונעמה הבטיחה שזה יקרה. היא העניקה לי ביטחון שההתאמה למידות שלי תהיה מושלמת, וכך היה. התהליך עם נעמה היה מדהים. היא הייתה קשובה, סבלנית, ומאוד מקצועית. השמלה זכתה למחמאות רבות ביום החתונה, ואני הרגשתי כמו הכי יפה בעולם. אני ממליצה בחום על נעמה הנדל לכל כלה שרוצה שמלה מותאמת אישית, מקצועית, ומיוחדת. היא יודעת איך להפוך חלום למציאות!

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.