שמלות כלה בראשון לציון
הן יפות יותר, מרשימות יותר, אופנתיות יותר, מעוצבות יותר והן ממתינות רק לכן! בקטגוריית שמלות כלה בראשון לציון, תוכלו למצוא את כל סלוני הבוטיק וסלוני הכלה המובילים ביותר בראשון לציון. בכל אחד מסלוני הכלה הפועלים בעיר תוכלו למצוא קולקציה חלומית, עדכנית ומעוצבת של שמלות כלה. כנסו עכשיו לעמודי העסק של כל אחד מסלוני הכלה המופיעים ברשימה שלפניכם, וגם אתן תוכלו להבטיח לעצמכן את שמלת החלומות.
סטודיו פנינת כלה - ראשון לציון
03-9693610
פנינת כלה, סטודיו לשמלות כלה בראשון לציון, מזמין אתכן ליהנות מעשרות דגמים מעוצבים, המיוצרות בעבודת יד ברמת גימור גבוהה במיוחד.
סטודיו אדיבה ADIVA - ראשון לציון
054-6264118
סטודיו ADIVA בראשון לציון, מזמין אתכן, ליהנות מקולקציית שמלות כלה להשכרה, וזאת לצד שמלות כלה בהתאמה ותפירה אישית לכל לקוחה.
סטודיו נאוה תומבינג Nava Bridal - ראשון לציון
054-6922630
Nava Bridal, סטודיו לשמלות כלה בראשון לציון, מזמין גם אותך ליהנות מהמקום הכי נכון בעיר לעיצוב שמלות מושלמות לאירוע המושלם.
סטודיו לה בלה בריידל - ראשון לציון
050-9299727​
לה בלה בריידל, סטודיו שמלת כלה בראשון לציון, מזמין אותך להכיר את המקום הנכון לעיצוב שמלת כלה שתעניק לך את המראה המושלם והמחמיא ביותר.
גליה זוהר סטודיו בוטיק לכלות - ראשון לציון
052-2304582
גליה זוהר, מעצבת שמלות כלה ובעלת סטודיו בוטיק לכלות הממוקם בראשון לציון, מזמינה אותך להתרגש מקולקציית שמלות מעוצבות הנתפרות במיוחד בשבילך!
סטודיו אורטל שמר - ראשון לציון
050-7393333
אורטל שמר, סטודיו לשמלות כלה בראשון לציון, מזמין אתכן ליהנות מקולקציה מרשימה ומעוצבת של שמלות כלה.
מתגוררות בראשון לציון והסביבה? עומדות להינשא בזמן הקרוב? מחפשות אחר המקומות הכי שווים בראשון לציון המתמחים במכירה או השכרה של שמלות כלה? אצלנו באתר תוכלו למצוא רשימה מפורטת ועדכנית של כל המקומות הכי נחשבים בתחום שמלות כלה בראשון לציון. ראשון לציון, על אזורי התעשייה המתפתחים בה בשנים האחרונות, הפכה לאחת הערים המובילות ביותר בישראל במגוון רחב של תחומי בילוי, פנאי ואופנה, ובין יתר התחומים המשגשגים בעיר בשנים האחרונות נמצא גם תחום העיצוב של שמלות כלה. בתחום זה, ראשון לציון מעמידה לרשותכן מגוון איכותי ומרשים של בתי סטודיו, חנויות מעצבים, חנויות בוטיק וסלוני כלות. שמלות כלה בראשון לציון - הכול קורה כאן ובגדול! בקטגוריית שמלות כלה בראשון לציון תוכלו למצוא מידע מורחב אודות כל אחד ואחד מהמקומות העוסקים ומתמחים במכירה או השכרה של שמלות כלה ברחבי העיר. מידע זה כולל גם פרטי התקשרות עם בית העסק, קולקציית תמונות של דגמים וסגנונות עיצוב עדכניים ועכשוויים, מידע כללי אודות שירותי המקום ועוד. אם גם אתן עומדות לקראת אירוע החתונה הגדול, אנו מזמינים גם אתכן להתעדכן בכל המקומות הכי נחשבים בראשון לציון בתחום שמלות הכלה, ובסופו של הליך לבחור את המקום המיוחד שיעצב, יתפור ויכין עבורכן את השמלה שאין שנייה לה! כל בתי העסק המופיעים ברשימה נבחרו על ידינו בקפידה רבה ובהתאם למספר קריטריונים מקצועיים אותם הצבנו למקומות השונים ברחבי העיר העוסקים בתחום שמלות הכלה, והתוצאה האיכותית אותה השגנו עומדת לרשותכן!

בראשון לציון, ניתן למצוא מגוון רחב של סטודיו שמלות כלה, כל אחד מציע חוויה ייחודית:
סטודיו ADIVA: מציע שמלות כלה להשכרה ובהתאמה אישית, עם אפשרות לתפירה מותאמת לכל לקוחה.
לה בלה בריידל: סטודיו המזמין להתרשם מעיצובים מחמיאים ומושלמים, תוך מתן דגש על המראה האישי והייחודי של כל כלה.
אורטל שמר: סטודיו המזמין ליהנות מקולקציה מרשימה ומעוצבת של שמלות כלה, עם דגש על עיצובים ייחודיים.
גליה זוהר סטודיו בוטיק לכלות: בעלת הסטודיו, מעצבת שמלות כלה, מציעה קולקציית שמלות מעוצבות המתפרות במיוחד לכל לקוחה​