שמלות כלה בדרום
בקטגוריית שמלות כלה בדרום ממתינה לכן רשימה מקיפה ומגוונת של בתי עסק מובילים באזור הדרום, המתמחים בייצור, תכנון, עיצוב, מכירה והשכרה של שמלות כלה. רשימת בתי העסק המלאה של שמלות כלה דרום כוללת סלוני כלות ובתי אופנה ועיצוב מאשדוד ואשקלון שבמישור החוף ועד לנקודה הדרומית ביותר בארץ-אילת. כנסו עכשיו לרשימת העסקים שלפניכם, מקדו את תוצאות החיפוש בהתאם לערים וליישובים המופיעים ברשימה, ובחרו לעצמכן שמלת כלה מעוצבות ומיוחדת!

נועם בונן מעצבת שמלות כלה וערב - אשקלון
נועם בונן, מעצבת שמלות כלה וערב באשקלון, מזמינה גם אותך, הכלה המיועדת, ליהנות מתהליך יצירה משותף שבסופו תחגגי עם שמלת החלומות.
שמלות כלה אליזבט לורן - אשדוד
אליזבט לורן, מותג שמלות כלה באשדוד, מזמין אתכן ליהנות משמלות כלה בעיצוב אישי ותפירה עילית, תוך יחס אישי לכל כלה.
תמר אלפסי מעצבת שמלות כלה וערב - אשקלון
058-662-8897
תמר אלפסי, מעצבת שמלות כלה באשקלון, מזמינה אותך לביקור בבית האופנה לכלות המתמחה בעיצוב שמלות כלה וערב.
פנינה ורשיצקי שמלות כלה צנועות בסטייל - אשדוד
054-5830936
פנינה ורשיצקי, בית אופנה יוקרתי לשמלות כלה באשדוד, מזמין גם אותך, הכלה המיועדת, ליהנות משמלות כלה בעבודת יד מדויקת ובעיצובים מרהיבים.
בוגורד בריידל - אשקלון
08-6722792
בוגורד בריידל, אחד מסלוני הכלות הגדולים ביותר באזור הדרום, מזמין גם אתכן להיכנס לממלכה קסומה המתמחה בעיצובי שמלות כלה.
סטודיו ריקי דלאל - תל אביב / אשדוד
08-8555815
ריקי דלאל, סטודיו לעיצוב שמלות כלה בתל אביב ובאשדוד, מזמין גם אתכן ליהנות מעשרות דגמים מעוצבים של שמלות כלה שאתן פשוט חייבות לראות.
אודליה עמר - מעצבת שמלות כלה וערב - אשקלון
054-9403003
אודליה עמר, מעצבת שמלות כלה וערב באשקלון, מזמינה אתכן ליהנות מקולקציית שמלות כלה בהתאמה אישית לכל אחת ואחת מביניכן.
דורלי מעצבת שמלות כלה וערב - אשדוד
052-2344167
דורלי, מעצבת שמלות כלה וערב באשדוד, מזמינה אתכן להתרגש מקולקציית שמלות כלה מקוריות, רומנטיות, נשיות ורכות במיוחד.
סלון כלות דורינה Dorina - קרית גת
054-7886123
סלון כלות דורינה, סטודיו לשמלות כלה בקרית גת, מזמין גם אותך, ליהנות מקולקציה מרשימה ביופייה של שמלות איכותיות של מיטב המעצבים/ות
סימיזאן בוזגלו שמלות כלה - אשדוד
086345314
זה הזמן להכיר את הקולקציה המרהיבה הממתינה גם לך בסטודיו שמלות הכלה אשר באשדוד בניהולה של המעצבת סימיזאן בוזגלו.
מתגוררות באזור הדרום? עומדות להינשא בקרוב לבחיר ליבכן? זה הזמן לבחור לעצמכן את השמלה שתעטר את גופכן ביום החשוב, המרגש והגדול של חייכן!

בקטגוריית שמלות כלה דרום, ריכזנו עבור כל אחת ואחת מכן את כל בתי העסק המובילים באזור הדרום העוסקים ומתחמים בתכנון, עיצוב ותפירה של שמלות כלה מעוצבות או מותאמות באופן אישי. היצע המקומות העוסק ומתמחה במכירה או השכרה של שמלות כלה בדרום כולל בתוכו: סלוני בוטיק, בתי סטודיו לעיצוב, חנויות מותג של מעצבות ומעצבים מובילים, חנויות בוטיק ועוד. ברשימת המקומות המופיעה באתר הקפדנו לשלב את כל המקומות הכי נחשבים, הכי טרדניים והכי מובילים בתחום שמלות כלה בדרום, וזאת לצד מקומות בעלי ניסיון רב שנים ומקומות השייכים למעצבים צעירים ומבטיחים.

שמלות כלה בדרום - כל שמלה ממש חלום...  בקטגוריית שמלות כלה בדרום הקפדנו לשלב את כל הערים המובילות ביותר באזור בהן ממוקמות חנויות בוטיק מובילות בתחום המכירה וההשכרה של שמלות כלה וערב. ברשימת הערים המופיעות בקטגוריה תמצאו את אשדוד, אשקלון, נתיבות, קרית גת, באר שבע, דימונה, ירוחם ואילת.

לרשותכן, מערכת חיפוש ממוקדת המאפשרת לכן לאתר את החנויות המובילות בכל אחת מהערים הנ"ל. בערים הגדולות דוגמת אשדוד, אשקלון ובאר שבע, תוכלו למצוא חנויות מעצבים הנמנים ברשימת מעצבי העל של ישראל בכל הנוגע לתכנון, עיצוב ותפירה של שמלות כלה, וגם אותן תוכלו למצוא ברשימה המקיפה והמעודכנת שלנו.