מקומות לחתונה קטנה ביפו
כל המקומות הכי מיוחדים להפקת אירועי חתונה ביפו העתיקה ממתינים לכם כאן! זה הזמן להכיר מקרוב את מתחמי האירוח והמקומות הכי מיוחדים להפקת אירועי חתונה באחת מהערים העתיקות והמרגשות ביותר בישראל. כנסו עכשיו לכרטיסי המידע המורחבים המופיעים בקטגוריית אירועי חתונה קטנה ביפו, וגם אתם תוכלו להיחשף לכל שירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם במקום. בכרטיסי המידע המורחבים תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי לכם אודות שירותי המקום.
בית אוצרין - יפו
עד 130
בית אוצרין, בית לאירועים ביפו העתיקה מול הים, מזמין אתכם ליהנות מהמקום המושלם לאירועי חתונה קטנה באווירה עם ניחוח צרפתי.
אינתא - יפו
072-3308265
עד 120
5
מלון אינתא ביפו, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח קסום במיוחד, הממוקם על גג המלון, מול הנוף האורבאני יפו - תל אביב.
הימה Hayama - יפו
עד 70
הימה, בית יפואי לאירועי בוטיק מול הים, מזמין גם אתכם ליהנות מהלוקיישן הנכון לאירוח אירועי חתונה קטנה באווירה גדולה מהחיים.
שרביה  Sharabiya - חתונה ביפו
שרבייה, מקום מיוחד לחתונה ביפו, מזמין אתכם ליהנות מהלוקיישן הכי מיוחד, הכי פה והכי קסום לאירוח אירועי חתונה ואירועי חינה ביפו.
תיאטרון יפו - יפו
073-7575887
חתונה קטנה מיוחדת ובלתי נשכחת חוגגים בתיאטרון יפו, במבנה עתיק ויוצא דופן, מול הים.
יפו, אחת מהערים העתיקות והמרגשות ביותר בישראל, מרכזת בשטחה היצע מרשים וקסום של מתחמי אירוח מיוחדים להפקת אירועים מכל סוג, לרבות, אירועי חתונה קטנה ביפו. בקטגוריית חתונה קטנה ביפו, ריכזנו עבורכם רשימה מעודכנת של כל המקומות הכי מיוחדים והכי נחשבים ביפו להפקת אירועי חתונה לקהל מצומצם של אורחים, החל מ-50 ועד 300 משתתפים. ברשימת המקומות שלנו להפקת אירועי חתונה קטנה ביפו, תוכלו למצוא: מסעדות שף לאירועים, מועדוני אירוח אקסקלוסיביים, גני אירועים תחת כיפת השמיים ועוד. רשימה זו הורכבה על מנת להעמיד לרשותכם את כל אותם מקומות בהן תוכלו למצוא שירותי אירוח והפקה מקצועיים המיועדים בין היתר למטרות אירוח והפקה של אירועי חתונה. חלק מהמקומות ברשימה שוכנים בצמוד לשכונת נווה צדק היוקרתית בתל אביב, חלקם פועלים בתוך שטחה של יפו העתיקה וחלק מהמקומות פועלים על קו רצועת החוף ביפו. ברשימת המקומות המיוחדים שלנו להפקת אירועי חתונה קטנה ביפו, תוכלו למצוא מידע מורחב אודות כל אחד מהשירותים המוצעים לכם בכל אחד מהמקומות. כמו כן, תוכלו להיחשף למספר תמונות מייצגות של המקומות השונים ולהיחשף לפריטי מידע ליצירת קשר עם נציגי המקום. הכנסו עכשיו לכרטיסי המידע המורחבים אודות כל אחד מהמקומות המיוחדים ביותר ביפו להפקת אירועי חתונה, הכירו מקרוב את שירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם במקום וגם אתם תוכלו לבחור את המקום המועדף עליכם מבין רשימת המקומות הכי מיוחדים לחתונה ביפו.