מקומות לחתונה קטנה בזיכרון יעקב

זיכרון יעקב היא עיר שמכילה בתוכה המון מרכיבים שהופכים אותה לאחד המקומות הכי מיוחדים בארץ: היסטוריה עשירה, בנייה ייחודית, אוויר הרים נעים והמון מקומות אירוח ואירועים שישמחו לארח אתכם ואת האורחים שלכם! במידה ואתם רוצים למצוא מקומות קטנים לחתונה בזיכרון יעקב אבל מתקשים למצוא את המקום הכי טוב עבורכם, כדאי שתמשיכו לגלול עוד קצת למטה. צוות האתר שלנו עבד קשה בכדי לסנן את העסקים השונים הקיימים באזור ולהציג בפניכם אך ורק את המקומות האיכותיים והמומלצים ביותר שיעניקו לכם תמורה מרבית בעבור הכסף שלכם. בכרטיסייה הייעודית של כל עסק תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי עליו, לשמוע על השירותים המיוחדים שלו ולהבין האם הוא באמת מתאים לחתונת החלומות שלכם. זה נשמע פשוט מדי? בגלל שזה פשוט ככה! המשיכו לגלול ותחזו בקסם בעצמכם.

בית המוכתר אירועים - זכרון יעקב
עד 200
בית המוכתר, מתחם בוטיק לחתונות בזיכרון יעקב, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח מושקעת עם המון הקפדה על הפרטים הקטנים.
ביסטרו דה כרמל - חתונה בזכרון יעקב
עד 250
4.5
ביסטרו דה כרמל, אולם בוטיק לחתונה בזיכרון יעקב, מאפשר לכם ליהנות מאווירת אירוח קסומה ומיוחדת ההופכת כל אירוע חתונה לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת.
ברוניתא - חתונה קטנה בזכרון יעקב
072-3312829
עד 120
ברוניתא, מסעדה ישראלית לאירועים בזיכרון יעקב, מזמינהאתכם ליהנות מאירועי חתונה אינטימיים ומרגשים, בתוך חצר ציורי הממוקמת במבנה היסטורי ומשוחזר.
מלון עדן אין - זכרון יעקב
072-3316775
עדן אין, מלון לשבת חתן בזכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות מכל מה שטוב במסגרת חוויית אירוח מפנקת לאורך כל השבת.
אלמא מלון ומרכז אמנויות  - זכרון יעקב
072-3315595
4.5
אלמא, מלון יוקרה ומרכז לאומנויות בזיכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות אירוח לאירועי חתונה בסדרי גודל שונים.
מטעים - גני רמת הנדיב - זיכרון יעקב
מטעים, מתחם קסום לאירועי חתונה ברמת הנדיב – זיכרון יעקב, מזמין אתכם ליהנות מכל היתרונות ההופכים כל אירוע לבלתי נשכח.