אולמות לחינה בחיפה
כל המקומות הכי נחשבים להפקת טקסי חינה בחיפה ממתינים לכם אצלנו! בקטגוריית אולמות לחינה בחיפה ממתינה לכם רשימה מפורטת ומעודכנת של כל המקומות והאולמות הכי נחשבים והכי מושקעים להפקת טקסי ואירועי חינה בעיר חיפה. רשימת המקומות המורחבת שלנו מאפשרת לכל אחד ואחת מכם לסנן את רשימת המקומות המועדפים עליו ובסופו של דבר לבחור במקום האידיאלי ביותר בעבורכם להפקת האירוע. הכנסו והתרשמו...
סיאל CIEL (כינורות) - חיפה
072-3315219
סיאל, גן ואולם אירועים לחתונות בחיפה, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף האירוח והאירועים. הכנסו, התרשמו ובואו לחגוג איתנו.
גלריה 279 - חיפה
מתחם עם מרחב מוגן
052-9120500
עד 259
4.5
כל אחד מחפש משהו מיוחד עבור החתונה, וזה מה שתמצאו כאן אצלנו. אם אתם מחפשים מקום מיוחד לחתונות בחיפה, גלריה 279 היא התשובה.
אליטה ELITA אירועי בוטיק - אור עקיבא
072-3316259
עד 180
5
אליטה, אולם בוטיק לאירועים באור עקיבא, מזמין גם אתכם ליהנות ממתחם אירוח מפנק לאירועי חתונה קטנה עד 180 משתתפים באווירה אינטימית, רומנטית ומפנקת.
תלבושות צבעוניות, מוסיקת ריקודים אותנטית, דברי מתיקה מפתים ואווירה כיפית ומשמחת, כל אלו ועוד מאפיינים את טקסי החינה המסורתיים הנחגגים על ידי קהילות מסוימות מעדות ישראל. טקסי החינה המסורתיים מהווים למעשה את הטקס הרשמי בו משפחת הכלה מתמזגת ומתאחדת עם משפחת החתן, כאשר כל צד מעניק תשורות ומתנות לצד השני. טקסי חינה בחיפה מתקיימים במספר מתחמי אירוח שונים הכוללים בין היתר: אולמות וגני אירועים, מועדוני אירוח, מסעדות אירוח וכדומה. אצלנו באתר חתונה קטנה, תוכלו למצוא רשימה מפורטת ומעודכנת של כל אותם מקומות נחשבים המיועדים למטרות הפקה ואירוח של אירועי וטקסי החינה לקהל של 50 עד 400 איש. בקטגוריית אולמות לחינה בחיפה באתר זה, תוכלו למצוא דפי מידע מורחבים אודות כל אחד מהמקומות והאולמות בהם ניתן לחגוג ולציין את טקס החינה. בדפים אלו ממתין לכם מידע מורחב אודות אופי המקום, גודלו, כמות המשתתפים בו, מתקני המקום, שירותי המקום וכדומה. כמו כן, תוכלו להתרשם מגלריית תמונות המופיעה בכל אחד מדפי המידע המורחבים. אם גם אתם מתגוררים באזור הצפון, חיפה והקריות, ואם גם אתם נמנים על יוצאי עדות ישראל בהם נהוג לחגוג ולציין את טקסי החינה המסורתיים, זה הזמן להכיר מקרוב את כל אחד מהמקומות והאולמות לחינה בחיפה. אנו מזמינים אתכם לבקר בכל אחד מדפי המידע המופיעים ברשימה, להתרשם משירותי האירוח וההפקה של המקום ולבחור לעצמכם את האולם האידיאלי ביותר עבורכם.