חתונה על הים בתל אביב יפו

חולמים להתחתן על הים בתל אביב יפו? זה הזמן להגשים את החלום ולהכיר את כל המקומות המיועדים לאירועי חתונה על הים של העיר הגדולה. ברשימת מקומות לחתונה על הים בתל אביב, תוכלו למצוא את כל המקומות הכי נכונים והכי מומלצים לאירועי חתונה באווירה כזו או אחרת על הים לאורך רצועת החוף של תל אביב - יפו. ברשימה, תוכלו למצוא מסעדות חוף לאירועים, גגות לאירועים עם נוף לים, אולמות לאירועים במרחק הליכה מהים ומקומות נוספים בהם תוכלו לקיים אירוע חתונה מול כחול של ים. על מנת לסייע לכם לבחור נכון את המקום המותאם ביותר עבורכם מתוך הרשימה, ריכזנו את כל המידע הנחוץ לכם על כל אחד מהמקומות בדף מידע המשלב בתוכו גם גלריית תמונות להתרשמות. כנסו, התרשמו ובואו להגשים חלום של אירוע חתונה על הים.

הגלריה בנמל אירועים מול הים - תל אביב
כשר למהדרין בהשגחת בד"צ הרב מחפוד
עד 100
הגלריה בנמל, אולם בוטיק לאירועי חתונה קטנה מול הים בנמל תל אביב, מזמין גם אתכם ליהנות מאירוע קסום, מיוחד ובלתי נשכח. כנסו והתרשמו.
בית אוצרין - יפו
עד 130
בית אוצרין, בית לאירועים ביפו העתיקה מול הים, מזמין אתכם ליהנות מהמקום המושלם לאירועי חתונה קטנה באווירה עם ניחוח צרפתי.
הימה Hayama - יפו
עד 70
הימה, בית יפואי לאירועי בוטיק מול הים, מזמין גם אתכם ליהנות מהלוקיישן הנכון לאירוח אירועי חתונה קטנה באווירה גדולה מהחיים.
הגג בתל אביב - חתונה קטנה מול הים
073-7576851
עד 80
חתונה קטנה, יוקרתית ואינטימית, חוגגים בגג בתל אביב, מול נוף אורבני קסום וכחול של ים.