אולמות לחתונה בחולון
מתחתנים? מחפשים אחר אולמות לחתונה בחולון? הגעתם למקום הנכון! ברשימה שלפניכם, תוכלו למצוא את כל האולמות הכי שווים בחולון לאירוח אירועי חתונה קטנה או גדולה בהתאם למספר המשתתפים הרצוי לכם. כנסו עכשיו לדפי המידע של כל אחד מהאולמות שברשימה ומצאו את המקום המושלם עבורכם. בדפי המידע תוכלו למצוא מידע מורחב על שירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם בכל אחד מהאולמות המובילים בחולון.
המוזיאון - גלריה לארועים - חולון
עד 750
המוזיאון, גן אירועים בחולון, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירועים מיוחד המשלב בתוכו 3 מתחמי אירוח שונים, בדרך לאירוע החתונה עליה תמיד חלמתם.
ואסקו אירועים Vasco - חתונה בחולון
מתחם עם מרחב מוגן
052-9787471
עד 400
4.5
אסקו אירועים, אולם לחתונה בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות מהשילוב הרומנטי בין גן אירוח חיצוני תחת כיפת השמיים לאולם מודרני ומעוצב.
ליה בית לאירועי בוטיק - חולון
072-3314001
עד 150
ליה, אולם בוטיק לחתונה קטנה בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח גדולה מהחיים שיש בה הכול! כנסו, התרשמו וצרו איתנו קשר.
דריה DARYA - בת ים
מתחם עם מרחב מוגן
072-3306465
עד 350
דריה אירועים, אולם לחתונה קטנה בבת ים, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח לאירועי בוטיק באווירה יוקרתית, אינטימית ומפנקת.
פלואו FLOW - חולון
עד 250
פלואו אירועים, אולם בוטיק לאירועי חתונה בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות מהמקום הנכון לאירועי ומסיבות חתונה באווירה תוססת ומרגשת במיוחד.
אולמות לחתונה בחולון הם הגדרה כוללת לכל מתחמי האירוח בהם ניתן לקיים אירועי חתונה קטנה או גדולה למספר כזה או אחר של משתתפים בעיר חולון. במתחמי האירוח השונים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לאופי אירוע החתונה עליו אתם חולמים, כאשר בחירת האולם חשוב שתעשה בהתאם לצרכי האירוח הנחוצים לכם ובהתאם לשירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם במתחם. ברשימת אולמות לחתונה בחולון שלפניכם תוכלו למצוא דפי מידע מורחבים על כל אחד מהאולמות המובילים בעיר ולהיחשף לכל המידע הרלוונטי לכם לצורך בחירת האולם בו תקיימו את האירוע ותחגגו בגדול. כנסו, התרשמו ובחרו לעצמכם את האולם המועדף והמותאם ביותר לצרכי האירוע שלכם.