קליפ לחתונה
קליפ חתונה - אולפני SPS - תל אביב
03-6481278
אולפני SPS מזמינים אתכם להפקי קליפ חתונה - מזכרת שלא תישכח.

אתם מתחתנים! הרגע המאושר מגיע! נכון שקודמים לו ימים מאוד מאתגרי אושר.. בירורים, תיאומים, לחץ, אינסוף בחירות והחלטות – ועוד - משותפות! מבחן רציני לזוג צעיר, ואם עברתם את זה אז כנראה שבאמת נועדתם!

אז הנה עוד עניין לעסוק בו – סרט שיוקרן בחתונה קטנה , אחרי או לפני החופה? לפני או אחרי האוכל? יש תשובות לדברים האלה? או שכל אחד עושה מה שמתאים לו? ומה יהיה בסרט עצמו?

מישהו אמר לי שכשמגיע הרגע הזה באירוע, כשהחלל מחשיך והמקרן מופעל, הוא כבר מצפה לשיעמומון מייגע.. ובכן – אנחנו רוצים שדווקא ההיפך יקרה, ושהדקות הבאות יעברו בשמחה ובכיף, ושעל פני כל הצופים ימרח חיוך מאושר. נכון? אז מה עושים? האפשרויות רבות ומגוונות כמעט כמספר המתחתנים, אבל עדיין, ישנם כמה דברים עקרוניים משותפים:


כך היינו

כולם ישמחו לראות כמה תמונות מרגשות מהימים ההם, כשהייתם תינוקות תמים ומתוקים. יהיה נחמד להקרין רצף מקביל של החתן והכלה, מתינוקות ועד בגרות, של החיים בנפרד, של המפגש ועד היום. קליפ קצבי של תמונות, ואם יש גם סרטוני וידאו, אז יהיה אפילו יותר מעניין.


סיפורים וברכות

אמא מספרת סיפור משעשע מהילדות, אח מביא עוד זווית, חברים מספרים לנו דברים שלא ידענו, וכמובן רצף קצר ומדליק של ברכות אישיות ומקוריות.

וידאו קליפ לוקחים שיר שאוהבים ומצלמים קליפ, שמתייחס או שלא מתייחס למילותיו. המשקיענים יכתבו מילים משלהם ללחן חדש או קיים, ויקליטו אותו באולפן הקלטה. בהשראת השיר אפשר לכתוב תסריט משעשע, ולצלם אותו, כשהשחקנים המככבים הם החתן והכלה עצמם, או לחילופין, חברים או אחים שלהם. אפשר לספר בשיר ולהמחיז בקליפ את סיפור ההיכרות של הזוג הטרי, לרקוד לצחוק וליהנות מהחיים, זה תמיד עובר טוב.


דרמה

ולמה שלא ננצל את הבמה לכתוב את הסרט שתמיד חלמנו.. כן, אפשר פשוט לכתוב תסריט, למצוא חברים שרוצים לשחק, ופשוט לעשות סיפור קצר, שקשור בצורה כזאת או אחרת לזוג שמתחתן. וכמובן – לא חייבים להצטמצם לאופציה אחת, אפשר להרכיב ולשלב תמהיל אישי ויצירתי שיבטא בדיוק את מה שאתם.