מקומות לחתונה קטנה ברמת השרון

מתחתנים ומחפשים את המקומות הכי מיוחדים לאירועי חתונה קטנה ברמת השרון והסביבה? רק אצלנו, תוכלו למצוא רשימת מקומות מומלצים לאירועים ברמת השרון שבכל אחד מהם תוכלו לקיים אירוע חתונה באווירה אינטימית ומפנקת לקהל של עד 200-250 משתתפים. ברשימת המקומות שלפניכם, תוכלו למצוא: מסעדות בוטיק ושף עם חדרי אירוח אלגנטיים, וילות לאירועים, חצרות אירוח פסטורליים ומקומות נוספים בהם תוכלו לקיים אירועי חתונה קטנה באווירה אינטימית, נעימה ומפנקת. על מנת לסייע גם לכם לבחור את המקום הנכון לאירוע המושלם עליו אתם חולמים, ריכזנו עבורכם דף מידע מקצועי ומורחב על כל אחד מהמקומות המומלצים המופיעים ברשימה. בדף זה, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על המקום ולהיחשף לשירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם בו. כמו כן, תוכלו להתרשם מגלריית תמונות של כל אחד מהמקומות.

 

 

צהלה אירועים - רמת השרון
052-9123487
צהלה, מתחם אירוח אינטימי, יוקרתי ומיוחד הממוקם בשטח שבין שכונת צהלה לרמת השרון, מזמין גם אתכם ליהנות מאירועי חתונה יוקרתיים, אינטימיים ומרגשים. כנסו והתרשמו ממה שיש לנו להציע...
שנקין אירועים - רעננה
072-3301689
עד 180
4
שנקין, מתחם לחתונה קטנה ומסיבות חתונה ברעננה, מזמין אתכם ליהנות מאירועי בוטיק באווירה אינטימית ומפנקת, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
גומא - רמת השרון
072-3308104
עד 100
4.5
גומא, מתחם לאירועי בוטיק ברמת השרון, מזמין אתכם ליהנות מאווירת אירוח מושלמת לאירועי חתונה קטנה עד 100 משתתפים.