מקומות לחתונה קטנה בחולון

חתונות קטנות הפכו לטרנד של ממש בשנים האחרונות, עם זוגות רבים שלוקחים חלק במגמה ומחליטים לקיים את טקס החופה והמסיבה שלאחריה רק עם כמות מצומצמת של מוזמנים וקרובי משפחה. אם גם אתם שוקלים ללכת בכיוון הזה ומחפשים אולמות אירועים מקומות לחתונה קטנה  בחולון – תרשו לנו לעזור לכם. צוות האתר שלנו שם לעצמו למטרה להפוך את תהליך החיפושים שלהם למהיר ונוח יותר, ובדיוק בשביל זה הקמנו את העמוד שבו אתם נמצאים. כאן מטה תוכלו למצוא את מקומות האירוח והאירועים הטובים ביותר בחולון והסביבה שיאפשרו לכם להנות מחתונה מצומצמת אך מלאת שמחה ואהבה. על כל עסק תוכלו לקרוא את כל הפרמטרים החשובים להחלטה שלכם שיבטיחו לכם אירוע של פעם בחיים. בנוסף, תוכלו למצוא כאן ביקורות וחוות דעת של זוגות אשר התחתנו באותם מקומות ולשמוע מה להם יש לומר בנושא.

 

ליה בית לאירועי בוטיק - חולון
072-3314001
עד 150
ליה, אולם בוטיק לחתונה קטנה בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויית אירוח גדולה מהחיים שיש בה הכול! כנסו, התרשמו וצרו איתנו קשר.
סליה - אולמות לחתונה קטנה בחולון
מספר מתחמי אולמות לגדלים שונים של אירועים
עד 300
סליה אירועים, מתחם לאירועים בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות משלושה אולמות בגדלים שונים לאירועי חינה וחתונה באווירה נהדרת! כנסו והתרשמו.
דריה DARYA - בת ים
072-3306465
עד 350
דריה אירועים, אולם לחתונה קטנה בבת ים, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח לאירועי בוטיק באווירה יוקרתית, אינטימית ומפנקת.
פלואו FLOW - חולון
עד 250
פלואו אירועים, אולם בוטיק לאירועי חתונה בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות מהמקום הנכון לאירועי ומסיבות חתונה באווירה תוססת ומרגשת במיוחד.
ואסקו אירועים Vasco - חתונה בחולון
052-9787471
עד 400
4.5
אסקו אירועים, אולם לחתונה בחולון, מזמין גם אתכם ליהנות מהשילוב הרומנטי בין גן אירוח חיצוני תחת כיפת השמיים לאולם מודרני ומעוצב.
אולמי פנורמה - חתונה קטנה בתל אביב
מספר אולמות לחתונות
עד 250
אולמי פנורמה, אולם לחתונות ואירועי חינה בתל אביב, מאפשר גם לכם ליהנות מאולם אירועים מושלם לאירועים קטנים עד 250 משתתפים.

מתחתנים? חולמים על אירוע חתונה קטנה בחולון? הגעתם למקום הנכון! ברשימה שלפניכם, תוכלו למצוא את המקומות הכי שווים לאירוח אירועי חתונה קטנה בחולון. לכל אחד מהמקומות המופיעים ברשימה תוכלו למצוא דף מידע מורחב ובו כל המידע הנחוץ לכם על המקום, החל מגודל המקום ושירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם בו ועד לפתרונות האירוח וההפקה לאירועי חתונה קטנה. היכנסו, התרשמו ובחרו את המקום המועדף עליכם ביותר.


אירועי חתונה קטנה בחולון יכולים להתקיים במספר מתחמי אירוח ברחבי העיר המותאמים ומיועדים לאירוח אירועים קטנים החל מ-50 עד 250 משתתפים. מקומות אלו כוללים בין היתר מסעדות לאירועים, מועדוני אירוח ואולמות וגני אירועים. בחירת המקום בו תחגגו אירוע חתונה קטנה בחולון, חשוב ומומלץ שייעשה גם בהתאם לגודל המקום והתאמתו למספר המשתתפים הרצוי לכם וגם בהתאם להיקף שירותי האירוח וההפקה המוצעים לכם במקום, וכל זאת מתוך התפיסה המקדימה שכל אירוע חתונה קטנה בחולון אינו נופל בשום פרמטר ממרכיבי האירוח וההפקה המאפיינים אירועי חתונה למספר גדול יותר של משתתפים. היכנסו עכשיו לכל אחד מדפי המידע המופיעים לפניכם ובחרו לעצמכם את המקום המושלם לאירוע החתונה האינטימי והמיוחד עליו אתם חולמים.