חתונה בכפר


במה חתונה בכפר שונה משאר החתונות?

לוקיישן - כאמור, בשונה מאירוע אותו אנו מקיימים באולם או בגן אירועים, חתונה בכפר תתקיים באזור בעל אווירה כפרית והאפשרויות הן אינסופיות כאשר הדגש הוא לרוב על חתונה במקום מיוחד. החתונה יכולה להתקיים כשמה כן היא - בכפר, בחווה, בפרדס, במטע זיתים, על חוף הים או כן, גם בגן אירועים שמספק את כל התנאים ליצירת חתונה מהסוג הזה.

אווירה - בעוד חתונה באולם מייצרת תחושה מודרנית, עירונית, חדשנית, כאן הקונספט שונה לגמרי והרעיון הוא לחוש את האותנטיות באוויר. בחתונה כפרית לרוב נעשה שימוש בצמחיה ובאלמנטים השונים שיש למקום להציע ונפחית כמה שניתן שימוש באמצעים מלאכותיים בכדי לעצב את החלל.

תוכן - חתונה בכפר לרוב תהיה שונה מהקונספט הידוע והמוכר של קבלת פנים, חופה, ארוחת ערב וריקודים. יהיה בה משהו קצת שונה שהזוג בחר להכניס בכדי להפוך את היום הזה לשלהם. בנוסף, הרבה פעמים, זוגות יתחתנו דווקא בצהריים ולא בערב.

לבוש - לרוב קליל, בדים נושמים, משהו שהחתן והכלה ירגישו בו נוח ונעים.

חתונה בכפר - למי זה מתאים? חתונה בכפר

לזוגות שרוצים לארגן את כל החתונה או לפחות את רובה בעצם ולקחת חלק פעיל בכל תהליך התכנון, הארגון וההפקה. מכיון ולרוב מדובר בחתונה שמפיקים מאפס, כן כדאי להיעזר בבעל מקצוע או בחברת הפקות המתמחה בארגון של אירועים בטבע. יחד עם זאת, ניתן לבחור במקום המתמחה בהפקת אירועים באווירה כפרית שערוך לכך מראש ואז פחות נמצא את עצמנו מתעסקים עם המון דברים. בנוסף, אם אתם מעדיפים שהכל יהיה מאורגן ומסודר מראש, אולי כן כדאי לשקול לבחור במקום מסודר שמספק לכם את מרבית השירותים ולהעניק את הטאצ’ הכפרי שלכם בדרכים אחרות בין אם זה בעיצוב, בהזמנות, במוזיקה שתבחרו, בקונספט וכדומה…


חתונה בכפר - איך מפיקים?

זה מאוד תלוי בכמות האנשים שמוזמנים לחתונה ובלוקיישן. אם בחרתם להפיק חתונה בכפר בעצמכם מא׳ ועד ת׳, חשוב לוודא שכל האנשים איתם אתם עובדים החל מהצלם, דרך חברת הקייטרינג ואולי החשוב ביותר חברת הסאונד והתאורה ערוכים לביצוע הפקות מהסוג הזה ויש ברשותם את כל האמצעים בכדי להרים חתונה בטבע. יש לשאול את חברת הקייטרינג האם היא ערוכה מבחינת תהליך ההכנות והגשת המזון ולהיערך בהיבט של אמצעי קירור וחימום בהתאם לעונה בשנה שבה בחרתם להינשא. לא פחות חשוב הוא לוודא שהמקום אותו בחרתם אכן מסוגל להכיל את כמות המוזמנים מצד אחד ומצד שני שהחלל לא גדול מדי.