חתונה בחווה


אז מהי חתונה בחווה?

מדובר במאין מושג שנטבע כחלק מקיומן של חתונות בטבע, משהו שעוד ועוד זוגות בוחרים לעשות בשנים האחרונות. חתונה בחווה יכולה להיות במקום שהוא באמת חוות סוסים פעילה או חווה לשעבר ששמרה על האווירה הכפרית עם החציר, דלתות העץ וכל המשתמע מכך, דיר בו מגדלים פרות, עיזים וכבשים… ובכן, הבנתם את הרעיון.


יחד עם זאת, חתונה בחווה יכולה להתקיים גם בחווה אורגנית בה מגדלים כל מיני סוגים של גידולים כמו ירקות, פירות, חממת פרחים, משתלה בה אינספור סוגים של צמחים ועצים ייחודיים, חורשה, פרדס, כרם ענבים, מטע זיתים או כל מקום אחר שנמצא בטבע והוא לא אולם או גן אירועים כמיטב המסורת. הרעיון הוא למצוא מקום פסטורלי, עם הרבה ירוק, מקום פתוח שנמצא תחת כיפת השמיים, יש בו אוויר צח ונקי של מושב, כפר או קיבוץ, בקיצור - מקום בטבע.


איך כדאי להפיק חתונה בחווה?

ובכן, בשונה מאולם או גן אירועים שם ערוכים לכל תהליך הפקת החתונה מ -א׳ ועד ת׳, חתונה בחווה דורשת המון ארגון והכנה מראש, הן בשל העובדה שהאירוע מתקיים בחוץ ולכן יש לבחור את כל הספקים שלנו: קייטרינג, תאורה, די ג’י, הגברה, עיצוב בהתאם למקום עצמו והן משום שלפעמים מדובר בהרמת אירוע מ-0. לכן, במקרים מסוימים, בעיקר כאלה שאין היערכות לאירועים מהסוג הזה, מומלץ לבחור בחברת הפקות המתמחה בארגון ותכנון חתונות בטבע. החיסרון של בחירת חברת הפקות המתמחה בארגון חתונות בטבע בא לידי ביטוי בעיקר בתקציב, לכן אם אין לכם תקציב גבוה, מומלץ לבחור מקום שמוכן מראש לקיום חתונות בטבע, מאורגן מבחינת השולחנות, הקייטרינג, העיצוב ועוד.


יתרונות של חתונה בחווה:חתונה בחווה

חתונה עם אווירה - קיום חתונה בטבע מאפשר לנו ליצור את האווירה שאנחנו בוחרים וזה בא לידי ביטוי בעיקר בבחירת המקום. בקלות ניתן ליצור אווירה צעירה, אווירה רומנטית, אווירה של מסיבה, אווירת חו״ל או כל תחושה אחרת שאנחנו רוצים להעביר.

חתונה שזוכרים אותה - כולנו כבר הוזמנו לאינספור חתונות באולמות כאשר לרוב זו ״אותה הגברת בשינוי אדרת״. חתונה בחווה היא אירוע בלתי נשכח, מקום שאיך שנכנסים אליו התגוב הראשונית היא וואו.

חתונה עם קונספט,  חתונה עם אין ספור אפשרויות - ניתן להלביש מגוון של סגנונות ולעשות שימוש משכיל שבא לטובתנו עם הדברים שקיימים במקום בין אן זו הצמחייה, הנוף מסביב, הריהוט שנבחר ועוד…

טיפים לארגון חתונה בטבע:

קל מאוד לחרוג מהתקציב בחתונות מהסוג הזה, לכן חשוב להגדיר תקציב מראש לכל ספק, כזה תוכלו לעמוד בו.

הגדירו מראש לעצמכם ולהורים את כמות המוזמנים. כמות גדולה של אנשים ממה שהחלל יכול להכילף תפגע באיכות האירוע.

בחרו תאריך נוח מבחינת מזג האוויר.