יעקב - קריקטורות לאירועים
התקשר
צור קשר

מתחתנים? רוצים להעניק מזכרת אישית ומיוחדת לקהל המשתתפים באירוע? זה הזמן להכיר את שירותי הקריקטורה של הקריקטוריסט יעקב גנזמן המתמחה בקיומן של הפעלות קריקטורה למסיבות ואירועים.

 

לכניסה לפייסבוק, לחצו כאן

 

שירותי קריקטורה לאירועים של האמן יעקב גנזמן, מאפשרים גם לכם ליהנות מציורי קריקטורה מקוריים, איכותיים, מדויקים ומחמיאים המוענקים כמזכרת אישית מהאירוע לכל אחד ואחת מהמשתתפים בו, וכל זאת במסגרת הפעלה כיפית, מפתיעה ומשעשעת אותה ניתן לשלב בכל מקום בו בחרתם לקיים את האירוע ובכל אחד משלבי האירוע משלב קבלת הפנים ועד למסיבת הריקודים. בנוסף, תוכלו ליהנות מפוסטר קריקטורה ענק של בני הזוג אותו ניתן לתלות באוזר קבלת הפנים ו/או ברחבי האולם. את הקריקטורות, ניתן ליצור על גבי חומרי גלם שונים כגון: נייר, כאפות, חולצות ומוצרי טקסטיל נוספים, וכמו כן, ליהנות משירותי קריקטורה דיגיטלית אותם ניתן להדפיס על סוגי משטחים שונים. 

 

הקריקטורות של האמן יעקב גנזמן, משלבות בין קריקטורות המיוצרות מטוש צבע וגירי פנדה לצד קריקטורות בטכניקת ה-AIR BRUSH.

 

"אני מזמין גם אתכם ליהנות מחוויה כיפית לאירוע במהלכה נעניק קריקטורה אישית לכל משתתף ומשתתפת" שלכם, יעקב גנזמן.

 

הנה מה שמספרים כמה מהלקוחות שלנו:

 

"המלצה חמה וטובה על יעקב, הקריקטוריסט מס' 1, שבכישרונו הרב , צייר לנו את כל האורחים בבת מצווה של רוני שלנו. ממליצים לכולם לתת ליעקב להיות חלק מהשמחה שלכם".

מלכה וקנין

 

תודה רבה שהסכמת להגיע ולקחת חלק באירוע בר המצווה של אריאל. הילדים ממש אהבו את הציורים שלך וגם המבוגרים התלהבו מהאטרקציה המעניינת והלא שגרתית. הסבלנות שהפגנת לאורחינו ראויה לציון לשבח. הקריקטורות היו עדינות וממש התאימו למצוירים. נשמח להזמינך לאירועים נוספים בעז"ה וניתן המלצות חמות לכל מתעניין.

מירב בוריה

 

"תודה רבה יעקב על ההיענות המהירה והביצוע המקסים של 2 החולצות".

אבי פלדמן

 

"יעקב, תודה על הציור הנהדר ועל ההשקעה! יצא מקסים!"

יונתן הילינגר

 

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.