שלומי יקיר שמלות כלה - תל אביב
שוקן 27 קומה 11, תל אביב, תל אביב
התקשר
צור קשר

אנחנו בסטודיו שלומי יקיר מאמינים שמאחורי כל שמלת כלה עומדת אישה בעלת אופי, סגנון ומראה ייחודי משלה. אנחנו בסטודיו שלומי יקיר מאמינים שהשילוב בין עיצוב ייחודי, תפירה עילית והקפדה יתרה על הפרטים הקטנים הוא המתכון ליצירת שמלת כלה שאי אפשר לעמוד בפניה...אנחנו בסטודיו שלומי יקיר מאמינים שגם לך מגיע הטוב ביותר...

 

מספר מילים על סטודיו שלומי יקיר

 

סטודיו שלומי יקיר הינו סטודיו לשמלות כלה הממוקם ברחוב שוקן-תל אביב. הסטודיו מנוהל על ידי שלומי יקיר- מעצב שמלות כלה בכיר שאת הכשרתו בעולם האופנה הוא רכש במסגרת לימודי אופנה וטקסטיל במכללת "רויאל קולאג" היוקרתית שבלונדון.

 

שמלות הכלה של שלומי יקיר מעוצבות ומיוצרות בהשראת מגמות אירופאיות עדכניות, והן משלבות בין עיצוב אופי המותאם למידות הגוף של כל כלה וכלה, תפירת מעולה ומתן דגש גדול על כל הפרטים הקטנים המשתלבים בשמלה. במידה וגם אתן רוצות להבטיח לעצמכן שמלת כלה של פעם בחיים, אתן מוזמנות להכיר מקרוב את יכולות העיצוב והביצוע של סטודיו שלומי יקיר.

 

בקרו אותנו באתר האינטרנט

 

התקשרו:
שוקן 27 קומה 11, תל אביב, תל אביב

חוות דעת שקיבלנו על המקום

תמר

וואו, וואו, וואו. אין לי מילים אחרות לתאר ים של תפירה שמלה בשבילי אצל שלומי יקיר. מהרגע הראשון שנכנסתי לסטודיו שלו, הרגשתי שאני בידיים טובות. שלומי וצוותו היו מדהימים בכל צעד ושעל. הם לקחו את הזמן להבין את טעמי ואת מה שרציתי בשמלה שלי, והצליחו להפוך את כל הדמיונות והחלומות שלי למציאות.

חגית

הגעתי לשלומי עם חששות והוא הפך כל אחד מהם להצלחה ענקית. אין ספק שבחירה בשלומי יקיר לעיצוב שמלת הכלה שלי הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי לקראת היום הגדול!

רווית

מהרגע שנכנסתי לסטודיו של שלומי יקיר, ידעתי שאני במקום הנכון. החיפוש אחרי שמלת הכלה המושלמת הפך ממטריד לחוויה נפלאה. שלומי היה סבלני, אדיב ומקצועי, מבין את הצרכים והטעם האישי שלי. הוא הצליח להביא את החלום שלי למציאות עם שמלה שהייתה ייחודית בעיצובה, מושלמת בקוויה ומחמיאה בצורה מדהימה למבנה הגוף שלי. וכל זה הודות למקצועיות ולאהבה ששלומי משקיע בעבודתו.

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.