בוטיק שימקה - תל אביב
הרצל 85, תל-אביב, תל אביב
התקשר
צור קשר

שימקה, סטודיו בוטיק לשמלות כלה, מעמיד לרשותכן קולקציית שמלות מרעננת, ייחודית ומפתיעה המשלבת מוטיבים נוסטלגיים עם פרשנות חדשנית המותאמת באופן אישי לכל אחת ואחת מכן. קולקציית השמלות הממתינה לכם בסטודיו שימקה כוללת בין היתר: שמלות כלה בנינוח וינטאג', שמלות כלה רומנטיות, שמלות כלה בסגנון שנות ה-20 של המאה הקודמת, שמלות תחרה מרהיבות ביופיין, שמלות כלה בהשראת עולם הריקוד ועוד מגוון נרחב של שמלות המותאמות לכל הכלות, גם מהמגזר החילוני וגם מהמגזר הדתי- מסורתי.

 

שימקה, בוטיק שמלות כלה, ממוקם בתוך המרחב האורבאני של תל אביב, עוצב בהשראת הבוטיקים המובילים של תל אביב הקטנה. בתוך הסטודיו עומדות לרשותכם שמלות כלה המונחות על קולבים עתיקים זו לצד זו. בנוסף להיצע השמלות המדהימות הממתין גם לכן בסטודיו שימקה, תוכלו ליהנות משירות אישי לאורך כל הליך בחירת השמלה והמדידות.

 

היכנסי עכשיו לשימקה, בוטיק שמלות כלה, וגם את תוכלי ליהנות מרכישת שמלה מוכנה בהתאמה אישית.

 

בקרו אותנו באתר האינטרנט – שימקה

 

התקשרו:
הרצל 85, תל-אביב, תל אביב

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הגר

הסטודיו של שימקה היה הראשון והיחיד שהגעתי אליו, לאחר שראיתי תמונות באתר וידעתי שאמצא שם את מבוקשי. האווירה בסטודיו הייתה נעימה ומזמינה, והמבחר המהמם של שמלות מיוחדות שיושבות יפה על הגוף רק הוסיף לחוויה. שמרית ומרינה קיבלו אותי בחום ובנעימות, והן היו סבלניות ומסייעות בכל שלב.

פזית

אני מתרגשת לשתף בחוויית הקנייה שלי, הגעתי לשימקה דרך חברה, שלבשה שמלה שקנתה שם ביד שנייה והיתה פשוט מרהיבה. מהרגע שנכנסתי לסטודיו, התאהבתי במקום. דורית קיבלה אותי במאור פנים וחיוך ענק, והראתה לי סבלנות רבה. היא התאימה לי שמלות שקלעו בול למה שחיפשתי - פשוטות, נקיות, זורמות ונוחות. הבחירה בשמלתי הסופית הייתה ברורה, התאהבתי בה מיד.

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.