מלון רמדה - ירושלים
זאב וילנאי 6, גשר רופין, ירושלים
צור קשר
2400 ש"ח לחדר זוגי

אירוח לשבת חתן

 

מלון רמדה ירושלים הממוקם במרכז העיר ובסמוך לאתרי תיירות אהובים בעיר, מזמין גם אתכם, משפחות יקרות, ליהנות מהמקום המושלם לאירוח אירועי שבת חתן וחתונות. בשטח המלון, עומדים לרשותכם 360 חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים, טרקלין מאובזר ברמה הגבוהה ביותר, חדרי אוכל ואולמות אירועים בגדלים שונים, וכמובן, שירותי אירוח מלאים לאורך כל השבת וזאת לצד מתקני המלון המפנקים.

 

בשטח המלון, עומד לרשותכם גם מרכז הכנסים הגדול ביותר בירושלים עם מבחר גדול של אולמות אירוח מפוארים לאירועי חתונה באווירה יוקרתית לקהל של החל מ-200 ועד למעלה מ-1,000 משתתפים. גם במסגרת אירועי שבת חתן וגם במסגרת אירועי החתונה אצלנו, תוכלו ליהנות משירותיו המקצועיים של צוות ניהול ואירוח המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע או השבת. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות לאירוח טקס החופה על שפת בריכת המלון.

 

אולמות לחתונה

 

מתחתנים? אצלנו במלון רמדה ירושלים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה לאירועי חתונה באווירה קסומה ויוקרתית.

 

בשטח המלון, עומד לרשותכם מרכז הכנסים והאירועים הגדול ביותר בירושלים עם מספר אולמות אירוח לאירועי חתונה של החל מ-200 ועד למעלה מ-1000 משתתפים. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות לקיים את טקס החופה על שפת בריכת המלון.

 

במסגרת אירועי החתונה אצלנו, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח עשירים, בר משקאות תוסס, שירותי הגברה ותאורה, וכמובן, שירותי עיצוב ותפאורה בהתאם לקונספט המועדף עליכם.

 

למידע נוסף על פתרונות האירוח וההפקה שלנו לאירועי חתונה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

הוסף חוות דעת