פנורמה אירועים - חתונה מול העיר העתיקה ירושלים
אליהו שמאע 6, ירושלים
התקשר
צור קשר
עד 350

כל אחד רוצה שהחתונה שלו תהיה חתונה מיוחדת שתיזכר זמן רב. כל אחד רוצה להתרגש ולרגש את המשפחה והאורחים. כל אחד רוצה להרגיש כמו מלך ומלכה. כל אחד מעוניין באווירה ייחודית ויוצאת דופן, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם במתחם פנורמה אירועים.

 

בפנורמה אירועים תמצאו אולם אירועים על גג המבנה שמחופה בכיפת זכוכית ומשקיף דרך חלון פנורמי ענק בזווית של 180 מעלות על הנוף המרהיב של העיר העתיקה ומצודת דוד, כשתקרת האולם מורכבת מאוסף קשתות גבהים שונים ומיוחדים, והוא מוכן לאירוח של 100-350 מוזמנים. בימי הקיץ ניתן לחגוג בחוץ בטרסה פתוחה ומיוחדת, בה ניתן לארח עד 120 איש בישיבה, או שניתן לבחור להשתמש בה כשטח לקבלת פנים.

 

תפריט הקייטרינג העשיר והמגוון שלנו, על בסיס חלבי או בשרי, רק יעצים את החוויה בחתונה הקטנה שלכם, כך שהיא תהיה הצלחה מעל ומעבר למצופה.

התקשרו:
אליהו שמאע 6, ירושלים

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הגר וחגי

באולם פנורמה אירועים שנמצא בבית שמואל זכינו לחוויה קסומה ביום החתונה שלנו. הכי חשוב לנו זה נוף הפנורמי מול העיר העתיקה, החומות ומגדל דויד ממש ממול, האוכל היה טעים במיוחד אודות לקייטרינג סזאן, השירות היה אדיב ומקצועי, והצוות עשה הכול כדי להבטיח שהאירוע יתנהל ללא שום תקלות. המיקום המרכזי עשה את ההגעה והיציאה נוחה עבור כולם. מקום מיוחד לאירוע החלומי שלו.

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.