סטודיו אולגה סבטליצקי Olga Dress‏ - פרדס חנה-כרכור
עסיס 3, פרדס חנה כרכור
התקשר
צור קשר

OLGA DRESS, סטודיו שמלות כלה בפרדס חנה- כרכור, מעמיד לרשותכן, תהליך יצירה של שמלות כלה בהתאמה אישית ובליווי אישי של המעצבת אולגה סבטלציקי. תהליך היצירה הינו אישי במסגרתו המעצבת מלווה אתכן משלב המדידות המקדימות ועד התוצאה המושלמת וכל זאת תוך כדי הקפדה יתרה על בחירת חומרי הגלם, הסגנון העיצובי המותאם לכן ביותר ותפירה עילית.

 

"בעיני כל כלה היא מיוחדת ולכן אני מקדישה לכל אחת ואחת מלקוחותיי את מלוא תשומת הלב האישית. את מוזמנת ליצור איתי וליהנות מתהליך יצירה של שמלת כלה בהתאמה אישית". שלך, אולגה סבטליצקי, מעצבת שמלות כלה וערב.

 

לפרטים נוספים, בקרו אותנו באתר האינטרנט

 

 

התקשרו:
עסיס 3, פרדס חנה כרכור

חוות דעת שקיבלנו על המקום

יעל

כשהתחלתי את החיפוש אחרי שמלת הכלה המושלמת שלי, לא הייתי מודעת לאתגר שבפני. נתקלתי באינספור אפשרויות, אך אף אחת לא תפסה את עיני. הרגע שפגשתי את אולגה סבטליצקי, הכל השתנה. המקצועיות והחם שקיבלתי מאולגה היו מעל ומעבר לכל ציפיותי. אולגה הקשיבה לכל רצונותי וחלומותי, והצליחה להפוך את החזון שלי למציאות. היא הראתה לי מגוון אפשרויות, ויחד בחרנו את הבדים והעיצובים המתאימים ביותר לדמות שלי. הכימיה בינינו הייתה מדהימה, ואני הרגשתי שהיא מבינה אותי ואת הגוף שלי. התהליך עצמו היה נעים ומהנה. אולגה קפדנית על הפרטים הקטנים, וזה הרגיש כאילו היא יוצרת יצירת אומנות, לא רק שמלת כלה. ביום החתונה, כשלבשתי את השמלה, הרגשתי כמו נסיכה. המחמאות שקיבלתי לא הפסיקו, והרגשתי מיוחדת ביותר. אני ממליצה בחום על אולגה סבטליצקי לכל כלה שמחפשת שמלת כלה אישית, ייחודית ומחמיאה. היא אמנית אמיתית ואשת מקצוע ברמה הגבוהה ביותר."

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.