לימוזינות לחתונה
צור קשר

מתחתנים? רוצים לפנק את עצמכם ולהרגיש כמו הכוכבים הכי גדולים של הוליווד ביום הכי חשוב בחייכם? זה הזמן להשכרת לימוזינה לחתונה, השירות הכי מפנק לחתן ולכלה ביום החתונה.


לימוזינה לחתונה - הדרך הכי מפנקת להגיע לאירוע


רכבי לימוזינה לחתונה הם רכבי יוקרה המאובזרים במיטב הפינוקים שכל חתן וכלה צריכים לאורך יום החתונה, מיני בר מפנק, חלל מרווח, מערכת בידור משוכללת מסוגה עם מסך טלוויזיה ענק ומערכת קריוקי,  מושבי עור נוחים במיוחד ופינוקים נוספים הסוללים לכם את הדרך הכי מפנקת לחופה. את רכבי הלימוזינה תוכלו לשכור משעות הבוקר של יום החתונה ולהגיע בסטייל לכל מקום לאורך כל היום, לסלון כלות, לאתרי הצילום השונים וכמובן למתחם האירוע ובסוף היום לקבל ליווי נשיאותי בדרך לליל הכלולות.


במסגרת השירות אתם נהנים גם מנהג צמוד ומקצועי בעל תודעת שירות גבוהה במיוחד, הפותח עבורכם את הדלת לאורך כל היום. חווית הנסיעה בלימוזינה ומיועדים ל-8 עד 10 נוספים, דבר המאפשר לכם לאסוף בדרך את השושבין והשושבינה ואת החברים או בני המשפחה הקרובים ולחגוג איתם כבר בתוך הלימוזינה בדרך לאירוע שאתם כל כך מחכים לו.


את שירותי הלימוזינה שלנו לחתונה, תוכלו לשכור לאורך כל ימות השבוע והשנה ולהבטיח לעצמכם את רכבי הלימוזינה היוקרתיים והמפוארים ביותר.


לפרטים נוספים ומידע על תעריפי השירות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

 

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.