סטודיו לבנה - תל אביב
תל אביב

מתחתנת? רוצה למצוא את השמלה האחת והיחידה שלך? אצלנו ב-סטודיו לבנה, סטודיו לעיצוב שמלות כלה בתל אביב, תוכלו למצוא בדיוק את מה שחיפשת. אנחנו ב-סטודיו לבנה, מאמינים שעל מנת להתאים לך את השמלה המושלמת לאירוע, אנו צריכים להכיר אותך טוב יותר ובהתאם לרצונותייך, מידות גופך והסגנון העיצובי המועדף עלייך להתאים עבורך את השמלה האחת והיחידה.

 

לרשותך, קולקציה עשירה ומרהיבה של שמלות המותאמות באופן אישי לגזרת גופך והטעם האישי שלך. אנחנו ב-סטודיו לבנה, מזמינים גם אותך ליהנות מחוויה מיוחדת בבחירת השמלה, ומבטיחים גם לך יחס אישי, שירות מקצועי ושמלה בלתי נשכחת!

 

לפרטים נוספים, בקרי אותנו באתר האינטרנט

ובפייסבוק

 

התקשרו:
תל אביב

חוות דעת שקיבלנו על המקום

אילנית

בחירה מצויינת שלי חחח. כבר במדידה השנייה ידעתי שמצאתי את השמלה המושלמת. יבגניה ידעה בדיוק איך להתאים לי את השמלה שחלמתי עליה, תוך שמירה על התקציב שלי. היא הבינה את הרצונות שלי, עשתה את השינויים הנדרשים והתאימה את השמלה בדיוק למבנה הגוף שלי. השמלה הייתה פשוט מדהימה - טישטשו בדיוק את החלקים שלא רציתי שיראו והיא הייתה נוחה ומחמיאה בכל רגע. הבדים היו איכותיים והתוצאה הסופית הייתה מושלמת.

יוליה

מפרגנת לסטודיו לבנה וליבגניה המדהימה! מהרגע הראשון שנכנסתי לסטודיו, התקבלתי בחום וברוגע. יבגניה הבינה מיד את הסגנון שלי ומה שאני אוהבת, ונתנה לי הרגשה שאצא מרוצה ושהיא מקצועית בכל שלב. השמלה שבחרתי הייתה מדהימה, קיבלתי אינסוף מחמאות, והרגשתי מיוחדת ביום המיוחד שלי - הכל בזכות יבגניה שעשתה עבודה נהדרת.

הוסף חוות דעת