אנ"א - רשת אכסניות ישראליות לשבת חתן
צור קשר

אכסניות לשבת חתן חתונה באזור המרכז - ירושלים

מתחתנים ומחפשים מקום מיוחד לאירועי שבת חתן? זה הזמן להכיר את מתחמי האירוח של אנ"א, רשת האכסניות של ישראל, הממוקמים בתל אביב ובירושלים. בכל אחד ממתחמי האירוח של הרשת, עומדים לרשותכם חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים המותאמים למשפחות, זוגות ויחידים, וזאת לצד אולמות בגדלים שונים לקיום סעודות ותפילות השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מלאים (כשרות בהשגחת הרבנות המקומית) ופינוקי אירוח נוספים. במסגרת חבילות האירוח המוצעות לכם על ידי הרשת, תוכלו לשלב סיורים מודרכים באתרים היסטוריים בתל אביב וירושלים, וזאת לצד פתרונות אירוח והפקה לאורך כל השבת בהתאמה אישית על פי דרישה. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אחד ממתחמי האירוח של הרשת עוד היום.

 

אכסניות לשבת חתן חתונה באזור הצפון

אצלנו ב-אנ"א, רשת האכסניות של ישראל, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של מתחמי אירוח לשבת חתן חתונה באזור הצפון. מתחמים אלו ממוקמים ב-תל חי, שלומי, פקיעין, עכו, חיפה, אזור כנרת, מעיין חרוד ועמק בית שאן, ובכל אחד מהם עומד לרשותכם היצע מרשים של חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים למשפחות, זוגות ויחידים. במסגרת האירוח בכל אחד מהמתחמים, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מגוונים לסעודות השבת, מאולמות וחללי אירוח לקיום מפגשים משפחתיים במהלך השבת ומפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית. בנוסף, תוכלו ליהנות מסיורים מודרכים וטיולי שטח מהנים לכל בני המשפחה במוקדי התיירות הסמוכים לכל אחד ממתחמי האירוח של הרשת באזור הצפון. רוצים לדעת יותר? צרו איתנו קשר עוד היום.


אכסניות לשבת חתן חתונה באזור דרום

חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים, אווירה פסטורלית ותפריטי אירוח מושקעים לכל אחת מסעודות השבת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם ב-אנ"א, רשת האכסניות של ישראל במסגרת אירועי שבת חתן לחתונה באזור הדרום. במתחמי האירוח של הרשת הממוקמים בערד, מצדה, עין גדי, מצפה רמון ואילת, תוכלו ליהנות מחוויית אירוח כיפית באווירה משפחתית ולהבטיח לעצמכם אירועי שבת חתן - חתונה בלתי נשכחים. בכל מתחם, עומד לרשותכם היצע גדול של חדרי אירוח למשפחות, זוגות ויחידים, וזאת לצד חללי אירוח בגדלים שונים בהם ניתן לקיים את תפילות וסעודות השבת. לצד כל אלו, אנו מאפשרים לכם ליהנות מחבילות תיור אטרקטיביות המשלבות בתוכן טיולי שטח מודרכים ואטרקציות תיירותיות נוספות בסמוך לאזור בו ממוקמים מתחמי האירוח השונים שלנו באזור הדרום.

 

 

הוסף חוות דעת