אריאל טולדנו שמלות כלה - תל אביב
משה מאור 1, תל אביב
התקשר
צור קשר

אריאל טולדנו, מעצב אופנה בעל ניסיון בינלאומי בבתי האופנה המובילים ביותר בצרפת, מזמין אתכן, הכלות המיועדות, להתרשם מקולקציה חדשה ומרגשת של שמלות כלה בסגנון אורבאני, בעיצוב קלאסי ועוד מגוון רחב של עיצובים מיוחדים.

 

בית האופנה של אריאל טולדנו ממוקם בתל אביב, ובנוסף לקולקציית השמלות המרגשת הממתינה לכם בו, תוכלו ליהנות גם משירותי עיצוב ותפירת דגם אישי של שמלות כלה המותאמות רק לכן. הסגנון העיצובי של אריאל טולדנו מתכתב עם הטרנדים הבולטים והמובילים ביותר בתעשיית האופנה העולמית, וזאת כחלק מההיכרות המעמיקה של אריאל עם התעשייה העולמית.

 

"ההזדמנות להלביש כלה ביום החשוב ביותר בחייה, היא זו אשר הובילה אותי לפתוח את בית האופנה המתמחה בעיצוב שמלות כלה, והיא זו המסבה לי תחושת שליחות בכל יום מחדש. אני מזמין גם אתכן לבקר ולהתרשם". שלכן, אריאל טולדנו.

 

 לפרטים נוספים, היכנסו לאתר האינטרנט ולפייסבוק


 

התקשרו:
משה מאור 1, תל אביב

חוות דעת שקיבלנו על המקום

סיגל

מממליצה בחום, הייתי מופתעת לראות שהמעצב עצמו, אריאל, נמצא בסטודיו ומקבל את פניי. זו הייתה הפתעה נעימה שהמעצב עצמו כל כך מעורב בתהליך. אחותו של אריאל הייתה אדיבה ומקצועית, דאגה להראות לי רק שמלות שהתאימו לסגנון שלי ולא ניסתה להכתיב לי את הבחירות שלי. אני מרגישה שבחירתי בסטודיו של אריאל טולדנו הייתה ההחלטה הכי נכונה שעשיתי לקראת החתונה.

נועה

אריאל עצמו תפר לי את השמלה מאפס. הוא היה קשוב וסבלני, נכח בכל פגישה והצליח להפוך את הרצונות והשיגעונות שלי למציאות. השירות האישי והקשר החם עם אריאל הפכו את כל תהליך בחירת השמלה לנעים ומרגש.

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.