אניה פליט שמלות כלה - יפו
הדולפין 4, יפו, יפו
התקשר
צור קשר

עיצוב אישי, שימת דגש על הפרטים הקטנים, חומרי הגלם האיכותיים ביותר ותפירה עלית בעבודת יד אומנותית, כל אלו ועוד מאפיינים את שמלות הכלה המעוצבות של מעצבת האופנה המובילה - אניה פליט. בסטודיו של אניה פליט הממוקם ברחוב דולפין 4 ביפו, תוכלו גם אתן ליהנות מ-SPACE אותנטי ואווירה ייחודית, התורמת רבות לתהליך היצירה האישי, במסגרתו המעצבת אניה פליט תעמיד לרשות כל אחת ואחת מכן את השמלה המעוצבת והמושלמת ביותר.

 

אניה פליט - שמלות כלה מעוצבות בהתאמה אישית

 

שמלות הכלה של המעצבת אניה פליט, מתאפיינות בסגנון העיצובי הייחודי לה, כאשר כל שמלה מותאמת לאופי האירוע, לאופייה ולמידות גופה של הכלה המיועדת.  שמלות הכלה בסטודיו- אניה פליט, מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, לרבות, משי על כל סוגיו, רקמות יד מעוצבות ומחורזות, תחרות סולטיס צרפתיות ועוד. כל תהליך היצירה מלווה באופן אישי על ידי המעצבת, וזאת עד לקבלת התוצאה השיקית והעדכנית ביותר עבורכן!

 

חשוב שתדעי: כל העיצובים הייחודיים של המעצבת אניה פליט זוכים לתפירה עלית בעבודת יד אומנותית.

 

את מוזמנת לבקר בפייסבוק של אניה פליט ובאתר האינטרנט

 

חוות דעת שקיבלנו על המקום

דריה

כשהתחלתי את החיפוש אחרי שמלת הכלה המושלמת, ידעתי שאני רוצה משהו ייחודי ומיוחד. מרגע שנכנסתי לסטודיו של אניה פליט, הרגשתי שאני במקום הנכון. הבחירה שלי הייתה קלה - שמלותיה של אניה הן יצירות אמנות. בחרתי שתי שמלות, אחת לחופה ואחת לריקודים. כל אחת מהן הייתה מושלמת בדרך שלה, עם עיצוב אלגנטי ומחמיא. אניה עצמה היתה יותר מעבר למעצבת - היא הייתה שותפה לתהליך. היא הקשיבה לכל בקשה ורצון, והפכה את כל התהליך לחוויה נעימה ומרגשת. בכל פגישה ומדידה, הרגשתי שאני מקבלת יחס אישי ומקצועי. התגובות שקיבלתי ביום החתונה היו מדהימות. כולם החמיאו על השמלות ועל כמה שאני נראית טוב בהן. אני מאוד מודה לאניה ולצוות שלה על העבודה המרשימה והאיכותית. ללא ספק, הבחירה שלי בסטודיו של אניה פליט הייתה אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתי במהלך ההכנות לחתונה שלי.

הוסף חוות דעת

שליחת הטופס אינה כרוכה בתשלום ואינה מחייבת.