תסרוקות כלה

כדי להיראות הכי יפה שיש ביום החתונה, לא מספיק לדאוג רק לבגדים ולאיפור- גם לתסרוקת של חשיבות רבה. כדי לבחור בסלון כלות אשר יוכל לעצב עבורכן תסרוקות כלה שידגישו את היופי הטבעי שלכן, תוכלו להיעזר בפורטל חתונה קטנה. צוות האתר ריכז עבורכן מגוון רחב של מקומות ברחבי הארץ בהן תוכלו לעצב את השיער לפני החתונה, ביניהם תוכלו להשוות בקלות ובמהירות.

מתוקתקות - איפור כלות
שירלי בן שלום, מאפרת מקצועית ומנוסה, מזמינה אתכן, הכלות המיועדות, בנות המשפחה והחברות, ליהנות מחוויית איפור בהתאמה אישית בסטודיו מתוקתקות.
לירז שחר - שיער ואיפור
052-8263746
את מוזמנת ליהנות משירותיה של לירז שחר, אשר תגיע עד לביתך ביום החתונה על מנת לאפר אותך ולעצב את שיערך, כך שתהיי הכי יפה שיש.
שיר בובליל מאפרת ומסרקת
054-7445627
שיר בובליל מאפרת ומעצבת שיער, בוגרת בוגרת בית הספר למקצועות היופי של ירין שחף ובעלת תעודה בין-לאומית.
הודיה משיח לוי - איפור ועיצוב שיער לכלות
050-9129871
הודיה תגשים לך את החלומות ביום המיוחד שלך, להדגיש את היופי הטבעי אשר קיים בך ולהיות הכי מיוחדת שיש, ממש כפי שמגיע לך.

כל כלה מעוניינת להיראות הכי טוב שיש ביום חתונתה, מבחינת הבגדים, האיפור וכמובן השיער. השיער מהווה מסגרת עבור מבנה הפנים, ובאמצעות התסרוקת המתאימה ניתן להדגיש ולהבליט את יופיה של הכלה. את התסרוקת המתאימה ביותר עבור הכלה יש לבחור באופן אישי, על פי מספר קריטריונים. ראשית, יש להתאים את התסרוקת אל מבנה הפנים ואל תווי הפנים של הכלה, כדי שהתסרוקת אכן תשיג את מטרתה ותדגיש את היופי הטבעי שלה. בנוסף לכך, כל כלה יכולה לבחור בתסרוקת אשר הולמת את התדמית שהיא מעוניינת ליצור- ניתן לבחור בתסרוקת מסודרת יותר לשם מראה מוקפד, או בתסרוקת מקורית ומשוחררת לשם מראה שובב ומיוחד. בכל מקרה, יש לבחור בבית עסק מקצועי לשם ביצוע התסרוקת. בית עסק בעל מוניטין וניסיון בתחום יוכל לסייע לכל כלה להתאים את התסרוקת ההולמת ביותר, וכן ליצור תסרוקת מושלמת בעלת מראה מקצועי. כדי לבחור סלון כלות אשר יעצב עבורכן את התסרוקת בצורה הטובה ביותר, תוכלו להיעזר בפורטל חתונה קטנה. במקום לבזבז זמן על חיפושים, ריכזנו עבורכן מגוון מקומות ברחבי הארץ המציעים שירות של תסרוקות כלה. תוכלו לקרוא פרטים חיוניים אודות בתי העסק השונים, ליצור עמם קשר ולקבל הצעות מחיר. כך, תוך דקות ספורות יהיו בידיכן מגוון רחב של הצעות ביניהן תוכלו להשוות, ולסגור בסופו של דבר את העסקה המשתלמת עבורכן ביותר מכל הבחינות.